Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt valaki vagy ismertek...

Van itt valaki vagy ismertek olyat, akinek Magyarországon 4 - 5 vagy 6 császármetszése volt?

Figyelt kérdés
Négy gyermekünk van, akik császármetszéssel jöttél a világra. Múlt héten csináltam egy terhességi tesztet, ami pozitív lett. Bár nem terveztünk több gyermeket, örülünk neki. Így nekem februárban lesz az ötödik műtétem, kicsit izgulok...

2017. júl. 2. 13:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Berettyóújfaluban lakik egy család, 15 gyermekük van, mind császárral jött világra. Még a híradóban is benne voltak. Anyuka azt nyilatkozta, hogy minden félelem nélkül bevállalna tizenhatodikat is (vagy ahányat még sikerül összehozzanak...). Az orvosa szerint minden renben van anyukával odabent, szóval nem látja akadályát a további gyermekvállalásnak...
2017. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egyből az jutott eszembe, akiről az első ír. :)


[link]

2017. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infót.

Aztaaaa, nagyon szép család! :)


Remélem azért jelentkezik még valaki, hogy ő is hasonló helyzetben volt, van vagy lesz. Már 4-szeres császárosnak is örülnék :)

2017. júl. 2. 16:21
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Sógornõm négyszeres csàszáros. De nála a 3. is necces volt. Mikor 4. baba is összejött, alig akarták "megengedni" neki, hogy kihordja. Jó az utolsó terhessége sem most volt, hanem 8 éve. Szóval szerintem is az àllapottól függ. Pl. barátnõmnek a 2. utàn javasoltàk, hogy ne essen megint teherbe. Ha neked szép a heged, nõgyógyàszatilag is rendben vagy, meg a doki is àldàsàt adta, akkor nem kell félni.
2017. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az anya szöveteinek szakadékonyságán múlik nagyon...
2017. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]



itt azt mondja a doki,hogy tévhit,hogy 3 császár után nem ajánlott szülni.

2017. júl. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

itt meg egy 5 császáros anyuka:



[link]

2017. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Ami még aggaszt az az, hogy az orvosom, akinêl az összes :) gyerkőcöm született már nem praktizál itthon. Életemben nem voltam más nőgyógyásznál sem. Nem tudom, hogy találok olyan orvost, aki ilyen előzménnyel elvállal és nekem is szimpatikus.

2017. júl. 3. 06:30
 9/18 anonim ***** válasza:

Azta,gratulálok!

Nekem is 4 császárom volt.Nem tervezünk többet.A legnagyobb és a legkisebb kislány(6,5 és 1,5 évesek).És még van 3 kisfiam(5 és 3,5 éves ikrek).

2017. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :) !


Én is gratulálok neked a gyerkőceidhez. Ikreid is vannak?! Csúcs szuper lehet! Neked volt olyan, hogy féltél a többedik császár után? Velem még nem fordult elő, de most mégis néha rám tör a pánikhangulat. "Jajj csak ezt éljem túl!" Legbelül tudom, hogy minden rendben lesz, aztán megnyugszok. Túl sokat mondogatták a negyedik terhességemnél, hogy mennyire felelőtlenek vagyunk. Nem szabad ennyi császárt bevállalni. (Nekem mindegyik rendben volt, se összenövés, se komplikáció.)


Nálunk úgy alakult, hogy fiú(12), lány(9), fiú (5), lány (2). Kíváncsi vagyok, hogy folytatódik-e a sorozat és fiú lesz-e az ötödik.

2017. júl. 3. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!