Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt valaki vagy ismertek...

Van itt valaki vagy ismertek olyat, akinek Magyarországon 4 - 5 vagy 6 császármetszése volt?

Figyelt kérdés
Négy gyermekünk van, akik császármetszéssel jöttél a világra. Múlt héten csináltam egy terhességi tesztet, ami pozitív lett. Bár nem terveztünk több gyermeket, örülünk neki. Így nekem februárban lesz az ötödik műtétem, kicsit izgulok...

2017. júl. 2. 13:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok kérdező! Majd írsz, hogy alakul a terhességed?
2017. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 4 császáros ikres anyuka.

Természetesen bennem is volt félsz,mert ugye még a korkülönbseg is nagyon kicsi és emiatt nagyobb kockázat volt arra,hogy baj történjem vagy valami.Az elsőnel azért féltem,mert az mégiscsak az első gyerek volt. A másodiknál sokkal kevésbé,de az ikreknél,hát bennem olyan félsz volt,hogy szinte hihetetlen.Az egész terhességet végigstresszeltem kb.Ráadásul ott volt két pici.Nagyon hálás vagyok a családomnak,hogy végig segítettek és támogattak.

Gratulálok Nektek mégegyszer,sok egészséget,boldogságot!Aztán majd írj,hogy alakulnak a dolgok.Kitartást!!

2017. júl. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Mindenképpen jelentkezem. 8hetesen gondoltam orvoshoz menni (most vagyok 5). Amint eljutottam megírom, hogy mit szóltak hozzám.

2017. júl. 6. 07:41
 14/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos a 6.hét végén elvetéltem. Mélységes a fájdalmam. A kórházban azzal nyugtattak, hogy van már 4 gyermekem,tessék velük vígasztalódni. Ez azért nem ilyen egyszerű. Nagyon szomorú vagyok.
2017. júl. 17. 21:19
 15/18 anonim ***** válasza:
Szívből sajnálom 😞
2017. júl. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Jézusom,nagyon nagyon sajnálom!Kitartás!Hidd el ha szeretnétek jönni fog az a baba😉

4 császáros ikrek anya voltam

2017. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Ezt úgy nem szerettem amikor hasonlóakat mondtak nekem. Egyik gyerek nem pótolja a másikat. Kívánom minnél előbb fel tudd dolgozni ezt a fájdalmat.
2017. júl. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Jól felkavart mindent ez a picinyke látogató :) a lelkemben. Egyáltalán nem akartam ötödik gyerkőcöt. Aztán jött egy meglepetés babóca, majd a szomorú elengedés.

Most másra se tudok gondolni, csak arra, hogy mennyire jó lenne még egyszer babázni. Meglátjuk :)

2017. júl. 24. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!