Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi van, ha nem fogadok fel...

Mi van, ha nem fogadok fel orvost?

Figyelt kérdés

Akkor tényleg lekezelő lesz az ügyeletes, ha nem a saját dokimmal szülök?

Van itt valaki még, akinek nem volt fogadott dokina?


2017. júl. 3. 16:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem sem vokt egyik fiamnál sem fogadott dokim. Az ügyeletes orvosok, akiknél szültem (mindkét alkalommal), többször bejöttek hozzám szülés után. Nagyon rendesek voltak. Ráadásul terhesgondozáson sokszor összefutottam egy dokival, akivel még poénkodtunk is sokat. Mikor jött a főorvosi vizittel, közölte (persze poénosan), hogy szégyelljem magam, hogy nem bírtam bent tartani az esti műszakváltásig, merg ő jött. Jó lett volna egy ilyen kis humoros kismamával szülni. Mondtam neki, hogy bocsi, és eskü nem maradt le semmiről, mert baromira nem voltam humoros kedvemben. Jót nevetett. Azóta előre köszön, ha összefutunk valahol.

😊

2017. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos azt tapasztaltam ismerősök között, hogy pont akkor lekezelő az ügyeletes (már ha OLYAN orvos), ha van orvosod, hiszen "majd úgyis jön az, akinek fizet"... és előfordul, hogy nem foglalkozik az emberrel, nem segít, stb. Volt barátnőm, aki 6 órán keresztül szenvedett így, mert neki az orvosa is OLYAN volt, és b@cott sem bemenni.


ezzel szemben nekem nem volt orvosom (vagyis volt orvosom, de szülést nem vállalt), és mindenki nagyon odafigyelt rám, jöttek, mentek, intézkedtek, 6 orvos kezei között fordultam meg összesen, végül az ügyeletes császározott. ő is abszolút normális volt, és varratszedés után pl egy pillanatig fel sem merült benne, hogy majd hozzá megyek kontrollra, automatikusan mondta, hogy akkor majd x doktor vár, ahogy megbeszélem majd vele.

2017. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 jafnrétti ***** válasza:
Két gyereket szültem fogadott orvos nélkül, mindkétszer maximális figyelmet kaptam.
2017. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én féltettem az élstünk ezért fogadtam, nálunk 7dokiból 5 borzalmas és annak hogy pont normális orvosnál induljon be a szülésem kevés esélyét láttam. Ha nálatok normálisak akkor semmi baj nem lesz. Ha meg bunkóznak nem kell odafigyelni rájuk.
2017. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%

"Kórházat is te választasz, mivel fizeted a TB-t"


? És ezt hogy? Ha beindul a szülés besétálsz? És akkor közlik, hogy van még idő, tessék szépen az illetékes kórházba menni...

Vagy kicentized amikor már nem kuldhetnek el? Ha meg túl gyorsan jön akkor a kocsiban szülsz?

2017. júl. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Utolso nem kell kicentizni.

En tegnap szultem igy. Bementem abba amelyik nekem szimpi volt beindult szulessel es senki nem kerdezezt egy rossz szot se. A lenyeg rendszeres fajas vagy magzatvizelfolyas de gondolom ezek nelkul nem akarsz amugy se bemenni szulni..

2017. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!