Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Iker terhesség esetén van...

Iker terhesség esetén van lehetőség természetes szülésre?

Figyelt kérdés
Úgy halottam,hogy mostanában császározzák az iker babákat. De ha minden rendben van akkor van olyan orvos akinél meglehet szülni természetes úton? Esetleg ha vannak tapasztalatok szívesen fogadom.
2017. júl. 6. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos, kórház és terhesség függ. Van ismerősöm, aki itt vidéken természetes úton szült ikreket. De ismerek több olyat is, akit császároztak. Sok mindentől függ. Én szerintem nem kockáztatnék. Ehhez mondjuk az ismerősöm története is sokat hozzá tesz, le se írom inkább, mert elvenné a kedved.
2017. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vidéki kórházban a szobatársam természetes úton szülte az ikreit. körülötte mind császárosak voltunk. Igaz, mind első babával, neki a 4. szülése volt.
2017. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ikreket szültem természetesen, s császárral. Választásom nem volt, sima szülésnek indult, majd miután megszületett az első, keresztbe fordult a második, rohanás műtő, császár stb.. Utána szültem még kettőt simán (persze évekkel később).
2017. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm úgy járt nemrég, mint a 3-as, elsőt megszülte természetesen, a második keresztbe fordult, császár. Ez kb a legnagyobb szívás, itt is fáj, ott is fáj, eléggé megviselte szegényt. Neki már volt 2 természetes szülése, az ikrekkel császárt akart, az orvosa erőltette, hogy fog az menni természetesen. Hát, félig ment csak. Szóval lehet amúgy, de ha így jársz, az szerintem eléggé szívás.
2017. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Orvostól és kórháztól függ, meg kell beszélni vele. A rokonom vidéki kórházban természetesen szülte őket és mondta, hogy dupla annyi segítő volt bent (apuka már be se fért)és egy üvegfal mögött műtős ruhában álltak az orvosok készenlétben, ha mégis császározni kellene.
2017. júl. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg csak akkor lehet, ha mindkettő le van fordulva. Akkor van olyan kórház és orvos, aki engedi, hogy hajrá, de ahogy sokan előttem írták, első baba kijön a második már nem biztos :S De ha mindkettő faros vagy keresztben vannak esélytelen.
2017. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nővérem keresztanyja második babát,egypetéjü ikreket szült természetes uton 10 perc kor különbséggel 35-38 éve kb.ha mindegyik baba feje szülőcsatorna fele van hüvelyi uton megtudod szülni.de az elmult 20-25-30 éven iker akkro csak császár
2021. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!