Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jelenleg 13+2 hetes terhes...

Melisszamassza kérdése:

Jelenleg 13+2 hetes terhes vagyok. Az első ultrahang alapján már a méhlepényemnek II-es a meszesedése, a női klinikán a doktor életében nem látott még ilyet. Rettentően félek hogy elveszítem a babát. Volt valaki hasonló helyzetbe és volt rá megoldás?

Figyelt kérdés

#méhlepény #méhlepény öregedése #korai méhlepény meszesedés
2017. júl. 6. 17:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
55%
Szvak 2es fokozatban erett?:O nem is mondta h mit lehet tenni?
2017. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
És mit mondott?
2017. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
52%
Véletlenül nem szedsz kálciumot?Attól is meszesedhet
2017. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Nekem a 18. hetin volt 2-es, a doki nem mondott rá semmit, én meg a 3. terhesség lévén már semmivel nem akartam idegelni magam,így nem is kérdeztem. 41. hét 2 napon szültem a 4,3 kg-os "pici" babámat
2017. júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mond semmit a doktor. Nem biztat csak elbeszélgetünk meg sem vizsgált. Kérdeztem hogy nem is néz meg hogy él e még a baba vagy romlott e a lepény állapota... annyit mondott ja igen akkor kérjek 2 hét múlvára au Uh-ra egy időpontot. Most ő elmegy szabadságra egy hétig majd utána ha visazajött meglátjuk hogy állunk. Terhességi magas vernyomasom lett arra sem írt fel egy enyhe csökkentőt majd csak akkor ha már nagyon magasan kileng 150 fölé. Ennyi eddig a történet. Nem tudok várni rá es hiába várok rá nem történik semmi. Úgy néz ki senkinek nem volt ennyire korán baj a lepényével. Nem dohányoztam soha. Inni ritkán ünnepekkor mert erőltetik. Szóval passz 😐
2017. júl. 7. 06:54
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

A vérnyomás miatt is lehet! Milyen értékeket mérsz?

Szerintem keress egy olyan orvost, aki jobban odafigyel ràtok.

2017. júl. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%
Nekem magas vérnyomásom volt, toxémiám lett de a lepény így is csak 30hetesen lett 2fokozatú.(33hetesen meg is született) Írtam privátban, arra amit írtál, és itt is csak azt tudom mondani keress másik orvost! Olyan nincs hogy csak húzogatja a vállát
2017. júl. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Sztem surgosen menj el egy masik orvoshoz
2017. júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a nőgyógyaszom nyári szabin van. A háziorvosom nyári szabin van. Mivel a méhlepényem már 2 es érettségű klinikai kivizsgálást kellett kérjek. Ezt meg is tettem az illetékes női klinikára bementem 4 óra várakozás után jött egy doki akihez ezután még 2 nap mentem mert visszahívott. Azt hittem vizsgálatok miatt hív vissza vittem is kis batyut hátha befektetnek de csak beszélgettünk,még én adtam neki tippeket mit lehetne csinálni amivel ő egyet is értett, de nem kapom meg addig a gyógyszert amíg nem csináltatok meg egy 12 ezer ft.os trombozis hajlam tesztet aminek 12 munkanap mire kész lesz. Kérdeztem addig mi lesz a babámmal?! Meg sem vizsgál hogy él e még vagy rosszabbodott e lepény állapota?! Most ő elmegy szabadságra 2 hét múlva visszatérünk a témára. Nyílván ezt a doktort elkerülöm mert nincs értelme csak malmozni, nekem ez életbe vágó kerdés. Tudom hogy az orvosoknak csak egy vagyok a sok közül. Szerencsére másfél hét múlva lesz ujra a saját nőgyógyászom és remélhetőleg tőle megkapom a szükséges intézkedést. Csak nehéz várni ölbe tett kézzel. Reméltem addig amíg nincs a nőgyogyim a klinika szakszerűen ellát klinikai szinten. De nem így történt...
2017. júl. 7. 16:21
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Magán orvos esetleg? Vagy ilyenkor nem tudod elérni a dokid? Súlyos esetben pl az enyém szabin is hívható, vagy legalábbis smsre reagál és mindig megmondta kit keresek.
2017. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!