Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit gondoltok, mennyi időm...

Mit gondoltok, mennyi időm lehet még a szülésig?

Figyelt kérdés

Múlt héten, 35 hetesen a nőgyógyászok megállapította, hogy a méhszáj/méhnyak 2100-as. Mennyire jelzi ez az érték a szülés közelségét?

A baba elég nagynak mondható, a 33. héten 2400 grammra tippelték.

Egyébként július 14-re vagyok kiírva.


36+3 hkm



2017. jún. 19. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Van akinek az elejétől fogva nyitott a méhszája.

Van aki még NSTn van délelőtt és semmit nem mutat,este meg már vajúdik.nem lehet előre megmondani!

2017. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem 31 hetesen volt 3100, utána 34 hetesen 1100 és 38+3 hetesen indult be a szülés, másnap született meg a fiam. ez normális érték, akár túl is hordhatod még.
2017. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja azt kihagytam hogy 36 hetesen volt 1110.
2017. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem függ a baba nagyságától, megkérdeztem.
2017. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Barátnőmnek 28.héttől ennyire nyitva volt a méhszája, alug tudták a kislányát kicsalogatni:). A baba méretével nincsen összefüggésben a szülés időpontja. Nekem is nagy volt a babám, féltem én is, hogy korábban jön emiatt, de mondta az orvos, hogy ne aggódjak, csinál magának helyet. Így is lett, 40+5-re szültem egy kis "megpiszkálás " után:).

2017. jún. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2.babával kulso méhszáj végig nyitva volt állitolag 2.nál általában ez van. Nekem nagy babát josolnak hosszra mindenképp jun30ra vagyok kiirva de tok jol elvan. Doki mondta tuti nem birja ki jun 30at de eddig tok jol elvan:)
2017. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!