Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 10 hónapja hogy szültem, ti...

10 hónapja hogy szültem, ti hogy elitek meg a házas életet szülés után?

Figyelt kérdés
Repedtem szakadtam varrtak,kivanon a szexet es a parom amint odakerul a sor kesz vege leblokkolok nem megy tovabb :/latom rajta is hogy mar egyre turelmetlenebb sokszor o mondja ne alljunk neki ...:( kapcsolatomra fog menni, mit tehetnek?eroltessem?
2017. júl. 7. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Én azt gondolom, az erőltetéssel csak még rosszabb lenne, ugyanakkor fejben helyre kell tenned magadban a dolgokat: lassan egy éve, hogy szültél, fájdalmat valószínűleg nem fogsz már érezni, a kezdeti kellemetlenség pedig egyhamar el fog múlni. Egyszerűen be kell járatni ott lent megint a dolgokat. Használjatok síkosítót, adjatok időt az előjátékra, hogy igazán ellazulhass. Beszélgessetek sokat a pároddal a félelmeidről, hogy pontosan tudja, mivel és hol kell vigyáznia rád.

Addig pedig éreztesd a pároddal, hogy tényleg kívánod, és szerezzetek egymásnak más módokon örömet. Az elején hagyjátok a behatolást, kényeztessétek egymást szájjal, kézzel, az nyilván kevésbé ijesztő.

2017. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Olyan értelemben "erőltesd", hogy csinálni kell. Ne mondj le a szexről, mert az a házasságotok rovására fog menni. Egyre jobb és jobb lesz, de gyakorolni kell. Ahogy az egyik válaszoló irta, türelmesen, de rendszeresen.

10 hónap után már nem lehet fájdalmas a szex, ha azt érzed, menj orvoshoz.

2017. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam. Aztán valahol láttam reklámot a Cikatridina nevű hüvelykúpról. 2-t használtam el,és azóta minden oké. Próbáld ki,rosszabb nem lesz. Nekem bevált.

Szülés előtt jó volt a házaséletetek? Csak mert ennyire félsz a fájdalomtól.

2017. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy ezzel egyedül.

Fél éve szültem. Bár én nem szakadtam, de volt gátmetszésem, varrták is ugye.


Mai napig kellemetlen. Nem tudom eldönteni, hogy fájdalmat érzek, vagy csak azt, hogy kellemetlen? De az biztos, hogy nem jó... Próbáltunk különböző pózokat, de sajnos egyáltalán nem tudok azonosulni a helyzettel, mert közben magamra figyelek, hogy mit érzek, hogy furcsa érzésem van közben stb..


Jelenleg kezd jobb lenni a helyzet, de ehhez az kellett, hogy magammal törődjek. Amíg magadat nem tudod megszeretni, addig nem is tudod teljesen átadni magad. Tehát érted mit akarok mondani: szánj időt MAGADRA.


Egyenlőre a fájdalom/kellemetlenség érzését nem tudom mikor fog elmúlni, de valamennyire el lehet hessegetni a gondolatot talán..


(Ja és apró betűkkel: pózok. Nekünk pl vissza kellett térni a hagyományos pozitúrákhoz, mert másképp nem megy.)

Bocsánat ha túl nyílt a válaszom.. :D

2017. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1, könnyű mondani, hogy fejben helyre kell tenni, én 20 éve szültem, és a párom teljesen átlagos mérete ellenére minden alkalommal bereped a gátsebem helye, két napig alig tudok utána ülni. Közben is fáj, esélye nincs, hogy élvezzem a szexet. :( Mondjuk nekem két öltésem volt, de varratszedéskor szétnyílt a seb, másnap hegkimetszés, resutura, majd három év múlva újra kell műteni, hátha jobb lesz, de nem lett :(


Kérdező, ne add fel, rajtatok múlik, hogy rámegy-e a kapcsolat, a mi házasságunk tart azóta is, megcsalás nélkül...

2017. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%

Hosszu elojatek es boven kell sikosito

10 honap ?? Szegeny ferjed...

Tobb gyerek tuti nem lesz

2017. júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
49%-os, te egy akkora tahó vagy, hogy az fáj. Jó ideje itt trollkodsz és köpködöd a baromságaidat. Olyan pici a micsodád, hogy nem találod, és nincs játékod?
2017. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!