Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mennyi ideig tartott a...

Kinek mennyi ideig tartott a verzese?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csaszaroztak 8honappal ezelott.

Csaszar utan 4honapig volt gyermekagyi verzesem,amire kaptam ergam cseppet hogy osszehuzza a mehemet.

Novemberben szuletett meg lanyom,szoptatok,de azota nem jott mg,majd most 3an megjott,fajt a hasam,gorcsolt es nagyon megvolt.

Nem tudom hogy meddig fog tartani,mert elso szulesem volt.



2017. júl. 8. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Csaszar utan 4-5 hetig verezgettem. 6 honappal jott meg eloszor szules utan ugy, hogy szoptattam. Azota is rendszeres a mensim csak rovidebbek lettek a ciklusaim.

28 nap helyett 24.

Azt hozza teszem h eleg sok szokott lenni es faj is a hasam!

Szules elott nem ez volt a jellemzo.

2017. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetes szülések után 1,5 és 2 hétig kb
2017. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb 3-4 hétig aztán rá két hónapra már rendszeresen visszallt minden!
2017. júl. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Császár után 7 hétig véreztem. Szoptatás mellett 3 hónap után megjött, a korábbi 28 napos ciklus helyett 31-34 napos, de amúgy ugyanolyan, mint szülés előtt.

Egy éves múlt a lányom, a születése utáni pár mensi elég összevissza volt, volt, h 16 napra jött meg, de volt, h 46-ra. Azóta beállt.

2017. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!