Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki járt úgy, hogy vérzése...

Aki járt úgy, hogy vérzése volt "menstruációja" mégis baba volt annak milyen jellegű volt a vérzés és meddig tartott? Lehet velem is ez van?

Figyelt kérdés

Szerdán kellett volna megjönnie. Aznap enyhe barnázás, másnap enyhe vérzés,ma szintén csak enyhe vérzés amire egy tisztasági betét elég!Talán he elgyek "nagyvécére" akkor nagyon kicsivel több van. de után megint csak kicsi!

Éjjel arra keltem, hogy iszonyatosan fájnak a melleim!Pedig ilyenkor el szokott múlni az első vérzés napján. Ez a 3. napon és igen vérzes (talán nem annyira sötét) ami jön de nem sok! Holnap reggel csionálok tesztet, ha ma se jön meg rendesen.

Ha volt valaki így,és baba lett belőle annak nagyon örülnék, ha megosztaná velem. Egy kis reményt adna.

Köszönöm!


2016. máj. 20. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Bár nekem nem tartott eddig,de a fiammal volt egy kis vérzêsem ami kb 20 percig volt.

Elmentem dokihoz mert azt hittem elment.

Vissza hivtak 2 héttel később és ott volt szemmel láthatóan a kisfiam.


Nekem akkor is végig fájt a mellem mikor megvolt, meg akkor is mikor terhes voltam.


Szerintem nyugodtan vehetsz tesztet mert ezek mar elég pontosak.

2016. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A lanyommal meg mielőtt össze jött enyhe vérzésrm volt mert már kezdett össze zavarodni a szervezetem.


De a beágyózdási vérzés szerintem nem tart eddig.

Ebbe persze azért nem vagyok biztos,mert az Életem anyja majdnem végig mendtruált vele!


Szóval meglőbi a szervezetet! :)

Menj el a boltba vagy gyögyszertárba és akár a legolcsóbbat is megveheted mert ha elég magas a hormonszinted kimutatja!

2016. máj. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 20 percig tartott? az tényleg más mint nekem. Nálam ez a 2. napja hogy kicsit vérezgetek.Az első nap csak picit barna volt.Most meg csak egy folt van mindig és semmi más. Valamikor csak egy két csepp és csak törlésnél van folt! Jó lenne ha baba lenne, de nem reménykedek így már mert 2 nap kicsi vérezgetés sem hangzik túl jól a te 20 percedhez képest :( De mindenképpen reggel csináljak tesztet ugye?
2016. máj. 20. 09:37
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm második! Szeretném látni majd a 2 csíkot de ahogy olvasom senkinek nem tartott eddig.

Beágyazódási vérzés biztos nem, mert már ez pont a mensim napján kezdődött. Azt hittem na megjött pontosan...de aztán rá kellett jöjjek azóta is csak foltok vagy cseppek!

2016. máj. 20. 09:39
 5/10 anonim ***** válasza:

A 2. választ is én 1 válaszoló irtam.

Bocsi.


Igen mindenképpen reggel.

De ha mondjuk terhes vagy és már elég magas a hormonszinted kimutatja a délutáni is, de reggel a legelső a legbiztosabb.

2016. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Drukkolok neked!

Majd ird mi volt!

2016. máj. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, megírom mindenképpen! Nagyon vágyunk rá! :)
2016. máj. 20. 10:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Elhiszem neked!

Mi is igy voltunk vele!

2016. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bármi lehet ez még, lehet hogy csak nehezen indul el a mensid.


Nekem olyan volt most, hogy terhes lettem hogy mielőtt meg kellett jönnie előtte pár nappal együtt voltam a párommal és akkor utána egy csepp volt a nemi szervén és azt hitte mensizek. Én meg mondtam, hogy még nem kellene hogy megjöjjön, nem is éreztem. Szerintem lehet akkor volt a beágyazódás...És ennyi. Aztán kimaradt, semmi vérzés nem jelentkezett utána és 1 hétre rá erős pozitívat teszteltem.


7hkm

2016. máj. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nalam is igy volt... és csalodtam ismét :( mert ra 2 napra megjött :( de drukkolok
2016. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!