Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésindító praktikák?

Szülésindító praktikák?

Figyelt kérdés

Van valamilyen bevált módszeretek?

Én most a tonikkal és a sétával próbálkozok, de eddig semmi. Malnalevel teát is már a 36. héttől iszom.


39+3 hkm (4100 grammos baba :) )



2017. júl. 10. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos ezek a praktikák sem minden esetben használnak, de a szex, bábakoktél, tonik, lépcsőzés az ajánlatos. Viszont tényleg csomó kismamánál nem segít, csak ha a baba is jönni akar.
2017. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Ezek városi legendák. Pont abból erednek, hogy aki kipróbálja és megszül utána, a parktikának tudja be, mikor valószínűleg a nélkül is beindult volna. Ami a sétát illeti, mikor az első fiammal voltam várandós a Kálvin trénél laktam, 40+2-nél megmásztam a Gellért-hegyet Citadelláig aznap kétszer, mégsem mentem szülni, mondjuk nem is az volt a cél... A sétálgatás vajúdás alatt segít (már ugye embere válogatja, no meg a fájdalomküszöb és hogy ne legyenek bonyodalmak), én olyan 17 órát vajúdtam elsőre, ebből jó 15-öt talpon voltam, mondjuk igaz, addig a kórházba se mentem be (közel volt, Szt. István), mert minek.
2017. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kálvin tré, ez jó kis elírásnak sikeredett, természetesen tér :D
2017. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

A valóságban ezek nem léteznek. A baba akkor fog megszületni, amikor itt lesz az ideje. Ha nem akar még kibújni, a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem fog megszületni.

Szóval türelem, nincs már sok hátra.:)

2017. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Oxitocin! Nekem bevált!

(Az, hogy most azt mondják hogy 4100g semmit sem jelent!)

2017. júl. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges h nekem is az fog beválni, pénteken kórházba fektetnek ha nem bújik ki... :(
2017. júl. 10. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Off, de miért fektetnek be? Lehet, hogy hülye kérdés, de én 40+2 hetes vagyok és nem kell bemennem. Neked mit mondtak? Én is nagyon szeretnék már megszülni :(
2017. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Múlt heten voltam UH es dokinal, a méhlepény mar elég érett, a mehszajam 2110 volt mar akkor is, a baba pedig egy héttel idősebb a méretei alapján. Sztem ezek miatt kell majd befekudnom :(

Szerdán megyek legközelebb vizsgálatra, akkor derül ki hogyan tovább, hacsak addig nem hat a tonik ;)


Te hogy bírod az utolsó napokat es ezt a nagy meleget? Nekem az alvás mar kínszenvedés :(

2017. júl. 10. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!