Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mára vagyok kiírva, de nem...

Mára vagyok kiírva, de nem akar megszületni a kislányom. Szülésindító praktikák?

Figyelt kérdés
Nagyon hálás lennék, ha megosztanátok velem, Nektek vagy ismerőseiteknek mi indította be a szülést. :) Azon kívül, hogy állandóan keményedek, feszül a pocakom, jönnek a jóslók, semmi nem utal arra, hogy kikívánkozna a baba. A méhszájam zárt, kicsit puhul, a méhnyakam rövidül. A fájások viszont mindig abbamaradnak. :( Tegnap próbáltuk a sétát, de fél óra után annyira bekeményedtem, begörcsöltem és feszült a hasam, hogy muszáj volt hazajönni. Szóval sajnos az nem jött be. :(

2016. máj. 4. 10:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
Állítólag az orgazmus segít :)
2016. máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%

Nincs ilyen.


A közhiedelem szerint: forró fürdő, lépcsőzés, szex, csípős étel...stb.

De ha még nem érett a baba, akkor csinálhatsz te akármit, nem indul be a szülés.

Max ha infúzióra kötnek, és orvos burkot repeszt.

2016. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Jaj, igen, köszönöm 1-es, elfelejtettem írni, hogy 2 és 3 napja próbáltuk, de eddig nem történt semmi. :(
2016. máj. 4. 10:44
 4/33 A kérdező kommentje:

#2 köszönöm válaszod. :)

De terhesen nem nagyon szabad forró fürdőt venni, a végén meg már főleg nem ajánlott a kád. A lépcsőzés ugyanolyan, mint a séta, azt sem bírom már. :( A csípőset azért kipróbálom majd, hátha segít. :)

2016. máj. 4. 10:46
 5/33 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem tudsz pár napot türelemmel várni?
2016. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem az orgazmus indít, hanem a spermium, ami a méhszájat képes az összetétele végett puhítani és ez miatt akár ki is nyílhat.
2016. máj. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél próbálkoztunk sok mindennel, de nekem sajnos nem segített se a szex, se a lépcsőzés, se a séta. Forró fürdő kimaradt. De ha még nincs kész a baba a születésre, hiába próbálkozol bármivel. Nekem 41+6 hetesen megindították. Szorítok, hogy neked beváljon valamelyik praktika.
2016. máj. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
95%
1-es vagyok. Na, pedig tutira vettem..!:) A 39.héten lesz a közös szülinapunk a férjemmel, most le vagyunk tiltva, gondoltam akkor beindítjuk, hátha hármunk szülinapja lenne... Egyébként még homeós dolgokat mondanak, meg a lazítást, egyfajta meditációt, megbeszélve Vele, hogy jöhet!
2016. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

#5 40 hetet vártam már a kislányomra, szerintem érthető, hogy már magamhoz ölelném, és várom, hogy kint legyen. Te bizonyára még nem élted át ugyanezt...


#7 köszönöm szépen, remélem, minél hamarabb kibújik, nagyon várja már az apuka és a nagytesó is. :)))


#8 köszönöm szépen az ötleteket! :) már egy hete beszélgetek vele, hogy már jöhet, nagyon várjuk. Minden este megegyezünk, hogy a következő nap lesz a nagy nap. :)

2016. máj. 4. 11:28
 10/33 A kérdező kommentje:
Ja, és 1-es/7-es, remélem, nálatok minden a tervek szerint halad! :)
2016. máj. 4. 11:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!