Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan normalis, ha mult...

Szules utan normalis, ha mult honapba megjott (6. het) de most esetleg nem jonne meg?

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem.letelt a hat hét és a következő hónapban Megjött utána nem?én is igy voltam.azután Megjött és azota rendszeres
2017. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Letelt a hat het. Majus 21-en megjott. Holnap kene megjonnie. Ha nem jonne meg esetleg az nem baj?
2017. júl. 20. 21:53
 3/3 anonim ***** válasza:
igen normális, kell neki egy pár hónap mire visszaáll rendszeresre. nekem például nem is állt vissza, szülés után másfél évvel igen rendszertelen volt még mindig, hol 21 hol 37 napra jött meg. azóta már nőgyógyász által rendezve lett, de a szülés után természetesen normális, ha még rendszertelen pár hónapig
2017. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!