Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi korom 6. hét. A...

Erzsi 1993.10.31 kérdése:

A terhességi korom 6. hét. A magzat kora 4. hét. De akárki meglát mindenki azt hiszi hogy a 4 honapba vagyok már akkora a hasam. Igaz vékony alkat vagyok kb 40 kg. Normális h ekkora a hasam?

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 08:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Második baba 2 èves mult a lányom. Bocsi ez le maradt.
2016. máj. 28. 08:22
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most mondjam azt, hogy 3.babánál kis korkülönbségnél, most 8hetesen átadták a helyet a buszon?! Én is úgy nézek ki, mint a 2.-al 16heteaen.
2016. máj. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen,neked ekkora!

Tudsz vele mit csinálni?? Nem! Akkor mi a kérdés?? Pöröghetsz rajta,csak épp tök felesleges,mert nem tudsz változtatni a hasméreteden!

2016. máj. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Felpuffadtál, attól nagy a hasad. A baba ettől még ugyanúgy pár miliméter. :)
2016. máj. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Az puffadás Erzsikém. Az anatómia anatómia marad, a szeméremcsont mögül csak a 16. hétben emelkedik ki a méh.

Nyugodtan kérdezd meg az orvosodat is. A méhed még nem látszik és a 16. hétig nem is fog.

2016. máj. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez meg puffadas, de igen, normalis tobbedik terhessegnel.

Nekem ez a negyedik terhessegem, a napokban teszteltem pozitivat. Mar puffadok, tegnap ismerosokkel talalkoztunk es rakerdeztek, hogy terhes vagyok-e.

Nagyon kellemetlen, mert senkinek nem akarunk meg szolni.

De en is vekony testalkatu vagyok, lapos a hasam, igy most persze hogy egybol feltuno, hogy a puffadas miatt nem lapos a hasam.

Hozzateszem, hogy az edzettseg is sokat szamit, az elso ket terhessegembe izmos hassal vagtam bele es semmi nem latszott meg 20 hetesen sem.

Most viszont kifejezetten edzetlen vagyok.

2016. máj. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ahogy elottem is irjak puffadas (magad is ellenorizheted ha lemered hogy a reggeli haskorfogatod kisebb mint az esti) ahogy a tobbiek.is irjak kb 13.14. hettol beszelhetunk.valodi terheshasrol, addig puffadas.vagy ha tobbedig gyerek akkor talan le sem ment annyira a hasad az elozo szules ota mint szeretted volna, esetleg boldogsagodban kicsit tobbet eszel mostanaban (amihez ugye a vitamin is hozzajarul) es emiatt magadra szedtel par kilot midnen esetre 6. heten okolnyi a mehed kb vagy meg annyi se szoval ketlem hogy amiatt van nagy hasad :)
2016. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
puffadás (esetleg kis hízás) és embrió.
2016. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2016. máj. 29. 21:42
 10/10 anonim ***** válasza:
ez meg csak haspuffadas, a magzat meg nagyon picike
2016. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!