Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után Nektek mikor állt...

Szülés után Nektek mikor állt be normál a ciklusotok?

Figyelt kérdés
Császárral szültem, sajnos nem szoptattam, a babánk nem él. A következő terhesség miatt már annyira várom hogy legalább a ciklusomat ismerjem és "tervezgessek". Egyenlőre rendszertelennek tűnik, 4 hónap telt el.
2010. máj. 22. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

őszinte részvétem! :(((

én is császárral szültem mindkettőt. a pici most 5hós és 2hónapja jött meg. egyenlőre rendszeresnek tűnik, remélem már így is marad. én még szoptatok

2010. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Sajnálom :(

Szerintem kezdj el hőmérőzni. Sokat olvashatsz róla a neten. Ha hőmérőzöl, tudni fogod mikor jön meg, mikor van peteérésed, stb.

Ezen kívül ihatsz gyógyteákat, amik nem ártanak, de lehet, hogy használnak, helyredobják a ciklusodat.

Mensi első napjától peteérés napjáig: málnalevél tea

Peteérés napjától amíg meg nem jön: palástfű tea

Napi 2 bögre.

2010. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. máj. 22. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Császár után rögtön az első ciklus 28 napos volt.


Én a helyedben egy cickafark-palástfű variációt próbálnék elsőre.


Biztos vagy benne, hogy készen állsz egy újabb terhességre?

2010. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Biztosan tudom, hogy nem :) Decemberig türelmesen várunk és dolgozunk a testi,lelki felépülésen. Csak annyiról van szó, hogy feldob, ha tervezgethetek és a jövővel foglalkozhatok.... Számolgatni próbáltam a ciklusom, reméltem hogy ebben a hónapban beáll és talán előre megnézem a naptárt, mikor jöhet el a nap :) ha "mindenki" úgy akarja. 37. hetes voltam, komplikációkkal, nem csak császármetszéssel fejeztem be a terhességet, eszem ágában sincs teherbe esni még. Köszönöm a válaszokat és őszintén az aggodalmat is :)
2010. máj. 22. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem! Nagyon sajnálom, ami veletek történt. Nekem szülés után a következő hónapban megjött a menzeszem, és utána is minden hónapban kb. 30-35 napra. Pedig szoptatok is, most lesz 6 hónapos a babám. Nekem egyébként a Foreveres Royal Jelly állította be tök jól a ciklusomat a baba előtt, mert olyan össze-vissza volt a fogamzásgátló elhagyása után.
2010. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!