Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után milyen a ciklusotok?

Szülés után milyen a ciklusotok?

Figyelt kérdés
Nem a menses erősségre vagyok kíváncsi, hanem az egyéb váladékra. Bocsi. Csak nem tudom, hogy normális-e, kb. félidőben nagyon erős folyásom van, ez a 2. alkalom, 2x mensiztem, mióta szültem és még szoptatok. Lehet összefüggésben még a szoptatással, hogy még nem normalizálódott a hormonháztartásom. Nem tudom, forduljak-e nőgyógyászhoz. előző hónapban még hüvelykúpot is használtam, de szerintem az még jobban felborította a flórámat, mert sokáig tartott.
2011. okt. 28. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt folyásom egyáltalán. Pont, hogy túl száraz voltam. Most jött meg az elsőmensim, én is szoptatok.
2011. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szülés után fél évvel jött meg először.Eddig így jött meg 28nap,következő 19,24 Én is inkább száraz vagyok,folyásom egyáltalán nincs./én is szoptatok még/
2011. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4 hónapja szültem,sajnos naponta csak 2x-3x birom szoptatni a kislányom,elég erős a folyásom a mensim viszont sehol...
2011. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14 hónapja szültem, 5. hónapban jött meg újra, peteéréskor nekem is van folyásom (félidőben)
2011. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és én is szoptatok.
2011. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A harmadik bébimet szoptatom. Szoptatás alatt 2szer ha volt mensim, annál nem emlékszem hogy is volt. Viszont utána, mikor abbahagytam a szoptatást és visszaállt a ciklusom, középidőben nekem is sok folyásom lett, sőt még pé-s fájdalmam is volt ill. középidős pici vérzés,amik szüléseim előtt sose voltak. Úgyhogy simán lehet hogy megváltozik az ember működése így szülés után.
2011. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!