Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik lesznek szükségesek a...

Mik lesznek szükségesek a kórházban? Miből álljon a korházi csomag? (csaszaros szuled lesz)

Figyelt kérdés
Nem akarok feleslegesen vinni semmit és nem szeretném, ha valami itthon maradna!
2017. júl. 26. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Én két bőrönddel meg egy sporttáskával mentem. Mondanom sem kell mindenki kiröhögött. Haza küldtem a nagy részét.

Ami kell: 4 váltás szoptatós hálóing, eldobható bugyi, tisztalkidasi cuccok (tusfürdő, sampon, szivacs, fogkefe, fogkrém, hajkefe, betét, kézfertőtlenítő, melltartóbetét), törölköző, evőeszköz, szalvéta, pohár, telefontöltő. Kicsinek popsitörlő, pelenka, textilpelenka, nekünk ruhát adtak neki míg ott voltunk, popsikrém. És ami még szükséges ruha mindkettőtöknek amibem hazamentek.

2017. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben szuper kószi. Akkor jó pár dolgot vennem is kell
2017. júl. 26. 11:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is kirohogtelek :D oda költöztél? :D

Sima szulesnek indult de császár lett a vége.

Hálóing(korhazit használtam végül) 2 papucs(1 furdeshez) köntös(ha jöttek a látogatók felvettem) fehérnemű, betét, evőeszköz,pohár.tusfürdő,fogkefe,dezodor,fertőtlenítő kendő,WCre papír,wcpapir,törülköző.kb Ennyit használtam!

A babának nekünk popsitorlo meg ruha amibe fotózták(hazavitelre apa hozott),bimbókiemelő ha nem menne a sima szopi.

Én otthon használtam hasleszorito bugyit.

2017. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kórháza is válogatja, mit adnak, és mi kell. Nálunk adtak listát, de a honlapon is fent volt. Támpontnak jó lehet: [link] (lap közepe körül)
2017. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi☺☺☺
2017. júl. 26. 16:47
 6/9 anonim ***** válasza:

1es vagyok :) kihagytam a papucsot (azt is vittem egyet a szobába, egyet zuhanyozni, egyet ha udvarra megyek, egyet szülőszobára) de 2 kellett! 😂

Eldobható bugyit nagyon-nagyon ajánlom! M-es a méretem L-est vettem! 2-3 csomaggal kellett

2017. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én vittem be poharat és tej serkentő teát is! Volt közös mikró, azzal készítettem a teát. Hasznos volt!
2017. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha császáros leszel, akkor "szívókás" kulacsot vagy szívószálat vigyél, mert nem emelheted a fejed elég sokáig.

Kórházadban nincs lista? Nekünk adtak, de eltérések lehetnek, nekünk pl kell vinni a babának ruhát és hálóinget a szüléshez, máshol adják ezeket.

2017. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem láttam sehol listát nem is kaptam. Csak kelengyelistát a védőnőtől!:)
2017. júl. 27. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!