Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházi időre elég a trikó...

A kórházi időre elég a trikó is hálóing helyett?

Figyelt kérdés

Feleslegesnek tartom a hálóinget. Nekem valamennyivel könyebb megoldás lenne a spagetti pántos trikó. Volt aki trikót vitt be hálóing helyett? Alulra mit vett fel? És arra gondoltam,hogy egy bővebb buggyos nadrágot vennék fel alulra.

Áprilisban szülök.



2017. febr. 19. 18:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
29%
Nem.
2017. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
58%
Bár nem szülés, hanem nőgyógy. műtét miatt volt egy rokonom kórházban, ott csak hálóinget lehetett vinni bugyival, gondolom azt egyszerűbb volt csak felhúzni.
2017. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%
Hát anno, amikor én szültem, az volt a szabály, hogy azt veszel fel, amit akarsz az ágyon kívül, az ágyban viszont derektol lefelé könnyén hozzáférhetőnek kell lenni, pl bugyit se lehetett viselni
2017. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
33%

Mivel lenne könnyebb megoldás a trikó, gatya, mint a hálóing?

Ez most nem divatbemutató lesz. Azt kell vinni, amit kérnek.

2017. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%
Rajtam szülés alatt, meg aznap még hálóing volt, de ahogy tudtam zuhanyozni, rövid nadrág meg top (ilyen spagetti pantos) vagy póló volt rajtam. Sőt amikor én szültem jó pár anyuka volt nadrág+felső párosban.
2017. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
58%
Estére hálóinget vettem, mivel reggel volt nagyvizit,mikor megvizsgáltak minket ott is és addig nem öltöztem át. De utána igen, mert úgy éreztem jól magam. Vettünk szopis felsőket bőven, szóval ez sem volt akadály. :)
2017. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Számomra a kényelem miatt lenne könyebb megoldás, és soha nem voltam hálóing hordó személy.
2017. febr. 19. 18:57
 8/28 anonim ***** válasza:
41%
Hát, ez van. Én se szeretem. De pár napot kibírsz.
2017. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%
Abban vagy, amiben jól érzed magad, szerintem lényegesen kényelmesebb a hálóing (gyakori betétcsere és zuhanyzás szempontjából mindenképp), de ez totál egyéni, szerintem vigyél mindkét megoldásra göncöt és meglátod mi válik be.
2017. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
És még valami, a gyerekágyas osztályokon általában olyan meleg van, mint a pokolban, egy buggyos naciban még jobban izzadtam volna, mint a hálóingben, ezt is érdemes mérlegelni.
2017. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!