Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka aki haza...

Van itt olyan anyuka aki haza jott szules utan sajwt felelossegre, vqgy tervezi hogy haza jon?

Figyelt kérdés
Sajnos ugy tunik hogy en kenytelen leszek 1eves babam miatt. Hogy mukodik ez? 35.hetben vagyok. Szoljak elore valakinek?

2017. aug. 3. 03:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a gyerekorvosodtól és a nőgyógyászodtól kérdezd meg. Van ismerős, aki ezt csinálta, és úgy tudom, hogy ehhez komplikációmentes hüvelyi szülés kellett, illetve a gyermekorvosnak vállalnia kellett valamilyen plusz vizsgálatokat.
2017. aug. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Apuka maradjon otthon a kicsivel és máris nem kell kockáztatni.
2017. aug. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta, és ha a gyerekorvos ha nem vállalja, akkor nem lehet.
2017. aug. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi...sajnos senki nem tud vigyazni az 1 evesre...
2017. aug. 3. 11:24
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Olyan is van, hogy befektetik a kicsit a gyerek osztályra - mondjuk ezt akkor, ha szoptatod még. Ha nincs semmi segítséged, mert ezek szerint nincs, akkor hatalmas felelőtlenség így haza menni. Két csecsemővel mihez kezdesz, ha baj van?
2017. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Legjobb esetben is van meg 3-4-5 heted, hogy talalj valami segitseged magad melle! Akar sitter, baratno, rokon... Hol van a gyerek apja?
2017. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs de akkor mi a francnak szülsz még egyet? Valaki csak tud rá vigyázni?!? Nem lesz semmi baja otthon az apjával! Vahy nagyszülővel, keresztanyjával stb.!
2017. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

7!


Csak egypár lehetőség, hogy miért nem tud apuka vigyázni ra:

-külföldön dolgozik

-lelepett

-meghalt.

Végül is csak kicsit vagy tahó

2017. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
8! Nem, nem vagyok tahó!! Nálunk külföldön dolgozik, nagyszülő nincs, a 2 évesemet mégis megoldottam amíg szültem és azután a 3 napra. És nem veszélyeztettem a kicsit, hogy esetleg nem veszek észre itthon bármit rajta, mivel nem vagyok orvos.. és a nagy maximálisan jó helyen volt!
2017. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!