Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ilyen időben ki...

Szülés után ilyen időben ki milyen ruhában viszi haza a kórházból a babáját?

Figyelt kérdés

2016. nov. 10. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Body, rugi, vastag overáll, sapka, takaró. Én ezt adnám rá.
2016. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi december elejére vagyunk kiírva, a baby ruciját már összekészítettem.

Vastagabb rugdalózó, vastag-téli nadrág, annak a kabátkájával.

Tutyi, bélelt sapi, kesztyű.

2016. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Tavaly ilyenkor született a fiam, vittem hosszú ujjú body-t, vékony talpas nacit, vastag rugit, vékonyabb kardigánt, vastag overált, sapkát, jó meleg takarót. Mivel durva köd volt, letakartuk a hordozót textilpelussal. A kocsiban levettem a takarót, a fűtést csak éppen langyosra kapcsoltuk. Volt olyan anyuka, aki body-rugi-overálnál nem vitt többet, és volt olyan is, aki kb 12 réteg ruhát adatott a babájára + pólyát is. Na jó, annyit talán nem, de csak lestünk, hogy mennyi mindent adnak még rá...
2016. nov. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha most születne (itt 5 fok, szeles): akkor body, rugi, sapka és hordozóra tehető bundazsák ( [link] )
2016. nov. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úristen ezen Én is mennyit agyaltam! :D Végól a köv. állítottam össze: hosszú ujjú body, plüssnadrág lábfejes, ilyen kis plüss ruhácska, erre egy kocsi kabát, és bundazsák, vastag, megkötős sapka ami takarja a fülét (erre a védőnő külön felhívta a figyelmem). Meg még odakészítettem egy takarót is. Hát remélem se nem kevés, se nem sok! :)
2016. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Par napon belul szulok,body+rugi,sapka,vastagabb overalban tervezem hazahozni majd.
2016. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 éve született a kisfiam, hasonló idő volt. Ujjatlan body, hosszú ujjú pamut rugi, bundazsák, sapka volt rajta amikor hazahoztuk.
2016. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tavaly novemberben szültem. Body, plüss rugi, kocsikabat, sapka es bundazsak. Vékony pleddel volt betakarva, mig a kocsihoz értünk.
2016. nov. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!