Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ügyeletes orvosnak illik...

Ügyeletes orvosnak illik pénzt adni a szülésért?

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha szerinted megérdemli, adhatsz. Én azért nem adtam, mert akkor nézett be először hozzám a szülőszobára, amikor már megszültem. így nyilván csak a szülésznőnek adtam pénzt, ő legalább ott volt velem és segített. Ha az orvos is jelen lett volna, és csinált is volna valamit az érdekemben, talán kapott volna. De a semmiért ki fizetne?
2017. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Senkinek nem adtam, nem mintha megérdemelték volna.
2017. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Én elégedett voltam a munkájukkal,a doki elbocsájtás előtt is rámnézett,mégsem adtam senkinek semmit. Ez a dolguk,ezért kapják a fizetést és te ezért fizeted a TB-ét.
2017. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Én adtam. Elégedett voltam vele. Nagyon rendes volt. Sokszor rám nézett.
2017. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Császár volt mindkettő, a kórházban is rámnéztek és a 6 hetes kontrollra is hozzájuk mentem, de bem adtam. Több tb-t fizettem, mint amit igénybe veszek.


Egyébként oktató korház rezidensei voltak, szerintem nem is a hálapénzes régi doki mentalitásúak.

2017. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Én nem adtam.

Nagyon rendes volt, elégedett voltam vele, de a másik 5-tel is, aki bent volt a szülés során.

Varratszedéskor pedig teljesen természetesen kezelte, hogy a 6hetes kontrollra ahhoz a kollegájához fogok menni, akihez terhesen is jártam.

2017. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, mivel ez a munkája. De ha tényleg nagyon elégedett vagy, lehet adni. Bár állítólag van olyan kórház, ahol nem fogadhatják el. De az az igazság, hogy ha adunk, azzal csak erősítjük azt a rendszert, hogy pénzért kedvesek, odafigyelnek, lesik a kívánságunk, pénz nélkül meg nem.
2017. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ügyeletes szülésznőnél és orvosnál szültem. Olyan gyors volt, hogy nem ért be egyik sem. A szülésznőnek adtam, sikerült gátvédelemmel, vágás nélkül szülnöm, az orvos igazából csak dísznek volt ott (kitolásnál jelen kell lennie orvosnak), Neki nem adtam. Szülésznővel nagyon elégedett voltam azért adtam Neki.
2017. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a két szülésből csak egyszer láttam az ügyeletes orvost, azt is csak 10 másodpercre. A szülésznő elrohant érte hogy császározni kéne mert a gyerek szívverése alacsony. Jött, megállt az ajtóban, rám nézett és annyit mondott "meg kell szülni, jó?" Aztán szülés közben elakadt a gyerek, mikor meglett nem tudtam sírni kell vagy lehet örülni. Most autista.
2017. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom Utolsó, ami Veletek történt. Az autizmus többnyire genetikai okokra vezethető vissza. Vannak környezeti hatások is, amelyek a meglévő genetikai hajlamot erősíthetik, azonban önmagában egy nehéz, problémás szüléstől nem lesz autista senki.
2017. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!