Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Veszprémben, ha ügyeletes...

Veszprémben, ha ügyeletes orvosnál szülök (mert itt ugye nem lehet orvost fogadni a szüléshez), akkor is illik neki pénzt adni a szülésért?

Figyelt kérdés
Csak 3 éve lakom itt, nem tudom, mi a "rendszer". Légyszi írjatok, mert már csak 1-2 hetem van vissza.
2008. aug. 15. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Többek között pont azért vezették be ezt a rendszert, h. kiküszöböljék a hálapénzt, de ha adni akarsz, mert elégedett voltál, adj!
2008. aug. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De szoktak adni a kismamák? Engem ez érdekelt volna. Azért köszi.
2008. aug. 16. 07:33
 3/5 anonim ***** válasza:

szia


szombathelyen is ugyanigy van,mint nálatok veszprémben, , naon meg voltunk elégedve a dokival,mi ezért adtunk..

2008. aug. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is Veszpremi vagyok! Nekem valahogy nemigazan jon be az ottani ellatas! Bar olvastam mar mas velemenyeket is!
2008. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ügyeletes dokinál szültem Veszprémbe három hónapja és mi nem adtunk semmit. Mindenki maga dönti el.
2008. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!