Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magyarországon mennyire...

Magyarországon mennyire működik a béranyaság?

Figyelt kérdés
Vége az álmodozásoknak, egy életre befejeztem, be kellett látnom hogy sosem fogok magamnak a saját értékrendemnek megfelelő feleséget találni, mert ehhez rossz korba, és rossz helyre születtem, de nem is ez a lényeg. Ne erről menjen a téma. Ettől függetlenül nem akarom megtagadni magamtól az utódnemzés jogát, nem szeretném ha kihalna az ágam. Van annyi jövedelmem, és anyagi hátterem, hogy egy, vagy kettő gyereket fel tudjak nevelni, és szeretném is átélni a dolgot, mert általuk, és velük én is újraélhetném a gyerekkor csodáit. Épp csak egy ilyen tranzakcióhoz sajnos két ember kell. Létezik Magyarországon béranyaság? Mármint hivatalosan, szerződéses alapon, mesterséges megtermékenyítéssel. Ha létezik, körülbelül mennyibe kerülhet egy ilyen eljárás? Sajnos tartok tőle, hogy milliókba, elvégre nem kis tortúrát kell ehhez átélnie a donor nőnek.

2017. aug. 4. 21:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Legálisan nincs ilyen Magyarországon.
2017. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nem engedélyezik.
2017. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú. Spermabank van, de béranyaság nincs.
2017. aug. 4. 21:30
 4/32 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos semennyire
2017. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
77%

"Spermabank van, de béranyaság nincs."


HA nem tudod felfogni a kettö közti különbséget, akkor jobb, ha nem akarsz szaporodni!

2017. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen, milliókba, de itthon legálisan ilyen nincs.

És azt hogyan tetvezed, amikor megszületett? Egyedül nagyon nehéz ehy gyereket felnevelni. Gondolom, dolgoznod is kell, és ez nem anyagi kérdés.

2017. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
*tervezed
2017. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Ötösnek köszönöm a nagyon kedves szavait. Látatlanba ilyet beszólni igazán emberséges cselekedet volt, csak gratulálni tudok.


Arra akartam célozni, hogy ha egy nő akar egyedül gyereket vállalni, akkor azt legálisan megteheti. Ha egy férfi akarja ugyanezt tenni, akkor falba ütközik.

2017. aug. 4. 21:59
 9/32 A kérdező kommentje:
Amíg kicsik lettek volna a gyerekek, addig babysittert, és bejárónőt fogadtam volna, akik segíthettek volna a gyereknevelés női részében is. De természetesen minden szabadidőmet, amikor nem kellet volna dolgoznom, velük töltöttem volna. De ez így már mindegy.
2017. aug. 4. 22:02
 10/32 anonim ***** válasza:
90%
Legközelebb ukrajnában van béranya lehetöség, kb. 6 milla ha jól emlékszem, szerintem itthon az a járható út, ha találsz egy olyan nőt, aki gyereket akar és hajlandó beültetni a te spermádat, vagy akár szex ha mindketten benne vagytok, bár az kérdéses, hogy hányszor adja oda apának a kicsit, ha esetleg megromlana a viszony, a bíróság kb. kéthetenkéti láthatást engedélyez, gyerektartást meg kell fizetni.
2017. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!