Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik kisebb városban laknak...

Akik kisebb városban laknak és (vagy azok is akik nem, de. ) szülés után/óta gyakran összefutnak a szülészorvosukkal utcán, boltban, stb. nincs rossz érzésük, hogy jé ez az ember látott olyan intim helyzetben mint a szülés?

Figyelt kérdés
Ez csak nekem probléma? 30 ezres városban élek, a szülést levezető dokimtól kb. 5 utcányira. Kb. hetente tuti összefutok vele, és mindig az jut eszembe, hogy te jó ég, ez az ember látott szülni, stb...
2017. aug. 5. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Lépj túl rajta, valószínűleg a fél várost látta szülni... :)
2017. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb városban élünk, de a nodokimmal rengetegszer találkozom. Nem zavar. Főleg, hogy látott a szülésnél rosszabb helyzetben is. Ez nekik munka. Felesleges ezen idegeskedni. A dokimnak mondjuk nagyon jó humora van, ez sokat segít minden helyzetben, főleg ha kínosan érzem magam valami miatt.
2017. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár ilyen helyzetben nem vagyok... A szülés természetes dolog, ahogy az is, hogy egy szülészorvos rengeteg embert lát szülni. Nem zavarna.
2017. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Nődokim anyum szomszédja pedig nagy városba lakok :D

legalább van protekcióm, nem zavar az ilyesmi, neki ez a munkája nem fogja érdekelni a nemi szervem ha rámnéz mikor mindennap lát ilyenből 50-et és boldog családos ember.

2017. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Menj nagyobb városba szülni. Ő megismer egyáltalán téged? Csak szültél nála 1x, vagy máskor is hozzá jársz?
2017. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar..koszonunk egymasnak es ennyi.(engem a felesege is latott mar intim helyzetben,mivel o meg szuleszno..)
2017. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Nem zavar a wc neni o hallott pisilni

Hentes latta mit ettel

Pek ismeri hany zsemlet veszel

Stb stb

Kicsit beteg ezen ragodni

2017. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem zavar!

Sőt a szülésznőt is szoktam látni aki a kakit takarította alattam,illetve a nővért is aki az altatásos császár után mennem kellett fürdeni és Ő vette el a véres ágyneműt alólam mikor még semmi bugyi-betét nem volt rajtam.

Nekem az egész család ismeri a nődokit és Mindenkit látott már mégsincs senkinek sose ilyen kínos érzete!

2017. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

A 3.nal,a muttos fiu az ovis, kesobb sulis tars apukaja...nem tudtam,hogy mi a munkaja.o allt mellettem es fogott,mig boktek az erzestelenitot.majd o pakolta fel a labaim,ezzel premier planban latta az also felem.vegul o rakott at az agyra is.

Napi szinten talalkozunk azota is a suliban.eloszor furi volt,kicsit kinos.de aztan elmult.

A dokimmal is ossze szoktam futni,kedvesen koszon.megdicseri a gyerkocot milyen szepen no.aztan ennyi.vele kapcsolatban soha nem ereztem magam kinosan.

2017. aug. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség
2017. aug. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!