Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kérjem a császáros szülést?

Kérjem a császáros szülést?

Figyelt kérdés
A kisfiam 7 éve született.Nagy baba ,oxigénhiànyos àllapotban,apgar érték 2,bevérzett a szeme.Figyelemhiànyos,hiperaktív,szemüveges,megkésett beszédzavar.Sok fejlesztésre hordom.Szerintetek kérjem a csàszàrt? 10 hetem van szülésig..
2017. aug. 7. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én természetesnem szülés párti vagyok (farfekvés miatt sajnos nem lehetett, amit nagyon sajnálok), de a te esetedben kérném. Ilyen negatív élmény után, tuti rettegnék, hogy megint következnényei lesznek. Gondolom neked is elég volt ez egyszer.
2017. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*természetes szülés párti. Bocs, telefon...
2017. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én "kisírtam" a dokimnál igen, de nem azért amiert te, nekem a testverem volt így, 26évesen elhunyt rohamban.

Vak , suket-néma és béna volt nyaktól lefelé. Nagyon sok kezelesre jart , kancsal is volt szegény es a beleivel is baj volt, nem volt fényes élete es igy nekunk sem.

Tehat az orvosom belement

2017. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Igen félek,h ismét bekövetkezik.Nem szeretném mégegyszer àtélni.Megbeszélem a dokimmal.Tudom,h a csàszàr sem jobb,de a babàt nézem..
2017. aug. 7. 16:52
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

De ilyen előzményekkel nem automatikusan császároznak? Én biztos nem kockáztatnék egy újabb 2-es Apgart és a többi leírtat...pont múltkor gondolkodtam el azon, hogy mennyien akarnak mindenáron természete szülést, aztán meg mikor baj lesz emiatt a gyermekkel a szülés lefolyása miatt, egy életen keresztül, akkor meg már késő a császárt kérni.


Én amúgy nagy babák esetén automatikusan császároznék, akkor is, ha első gyermek. Kinek jó az, ha az anyuka szétszakad, a baba meg beteg lesz? :-(

2017. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha meg tudid brszelni intezd el.nekemm császár volt.nagyon gyorsan regeneralodtam.alig volt eros verzesem utan.a seb szepen es gyorsan gyógyult.elejen nehezkes a felkeles,joves menes.de a gyerekemet el kellett latni nem volt kerdes hogy ugrok ha kell.igy nem is koncentraltam magamra.harant miatt ekem muszaj volt a csaszarde nem hianyzi a vajúdás fajdalma..
2017. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kérném.
2017. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
biztosan kérném. nekem egy oszttársam született ox.hiánnyal, bőven elég elrettentés volt. és a mai napig nem értem, miért ragaszkodnak nők foggal-körömmel a hüvelyihez, mikor ilyen következményei lehetnek... és sajnos szülés előtt senki sem tudja garantálni, hogy nem lesz ilyen vége :(
2017. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!