Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 11 éves koromban vakbélműtétem...

11 éves koromban vakbélműtétem volt, kb.10 centis vágásom van. Ez kizárja a természetes úton való szülést? Mitől függ, ki szülhet természetes úton?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok
2017. aug. 9. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy zárja ki. Sokszor csak vajúdás közben derül ki, hogy milyen módon jön világra a baba.
2017. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen volt vakbélműtétem. 25 és 28 évesen is termesztés úton szültem. Egyáltalán nem zárja ki, szóval ha császárod lesz, az nem a műtét miatt.
2017. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor akinek volt már császárral baba, miért nem szülhet utána természetes úton?
2017. aug. 9. 17:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De szülhet, csak nagyobb az esély, hogy megint császár lesz végül, mert a MÉHEN lévő heg nem bírja a vajúdással járó irgalmatlan erejű összehúzódásokat. Nem a valamikori hasi heg a kockázat, hanem konkrétan a méhen lévő. Neked ott nincs heged.
2017. aug. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!! :)
2017. aug. 9. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
En császár után szultem ketszer is termeszetes úton..szoval ezt is lehet.Nagyobb korultekintes,tobb figyelem kell hozza a dokitol,es a vajudas kozben a legkisebb rendellenesseg eseten is újra császár.
2017. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem engedték a hüvelyit 19 évesen volt vakbélműtétem.

Most 29 vagyok :(

2017. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!