Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan aki magánkliniká...

Van itt olyan aki magánklinikára ment terhesség ideje alatt és szülni? Ha igen hova és mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyibe került?
2017. aug. 9. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

A Róbertről tudok nyilatkozni. A dokim ott dolgozik, de a terhesgondozásra a saját rendelőjébe mentem.

A szülés körülményeivel 100%-ig meg voltam elégedve. Férjem végig velünk volt. A három nap alatt családi szobában voltunk. A bent tartózkodás alatt a dokik a viziteken kívül nem zaklattak fölöslegesen, sőt akkor is, ha látták, hogy minden oké, akkor mentek is tovább. Nővérkék is nagyon kedvesek voltak, ők se jártak a nyakunkra, de bármilyen kérés esetén azonnal segítettek. Az ételek isteniek voltak! :D Nagyon szerettem, hogy a babánk végig velünk lehetett. Amikor vizsgálatra vitték akkor is vagy én vagy a férjem vele mehettünk. A fürdetésnél is ott lehettünk, mindent megmutattak mindkettőnknek. Szóval tényleg mindennel meg voltunk elégedve :)

A természetes szülés fogadott dokival és fogadott szülésznővel, az andi-D, az újszülött plusz vizsgálatok, stb stb együtt kb 600-650 ezer volt. (Javaslom egészségpénztár kártya használatát, mert így visszaigényelhető egy része.)

Ha van még bármilyen kérdésed, szívesen válaszolok! :)

2017. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Róbertben szültem. Csak ajánlani tudom. Szuper volt minden.
2017. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!