Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki nem érzett egesz terhesség...

Aki nem érzett egesz terhessége alatt jósló fájásokat, annak hogy indult a szülése? Magzatvíz elfolyással vagy rendes fájásokkal?

Figyelt kérdés
Keményedést is csak akkor vettem észre amikor megfogtam a hasam, és kő kemény volt. Nem volt semmilyen kellemetlen érzésem. 39hetes vagyok, mindjart megjön érzésem van és fáj a derekem, de nem tudom minek tudjam be, szülés kezdetének, a melegnek, vagy a frontnak.

2017. aug. 6. 09:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem voltak soha jósló fájásaim, és túl is leptük a 40. hetet, a végén a kórházban tartottak mert kevés volt a magzatvíz és gyógyszerrel indították be a fájásokat, aztán két napra rá a végén császár lett belőle.

Sokan mondják, hogy fáj a derekuk ilyenkor és lehet hogy a megjön érzésed is tényleg már az előjele a fájásoknak. Amikor már rendes fájásaid lesznek akkor pedig hasmenésed is lehet. Szerintem pihenj sokat, próbálj hűvösbe húzódni.

2017. aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem se volt soha jósló fájásom,és a szülés előtti éjszaka kezdett el fájni,görcsöli de akkor se kibírhatatlanul.Aztán burokrepesztéssel megindították a szülést másnap reggel a kiírt után 4 nappal volt ez. :)
2017. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi.egy héttel túl hordtam majd kórház,oxitocin,jöttek a fájások,majd tágítás és burokrepesztés!
2017. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
egyik gyereknél se volt jósló fájásom.Az első kettőnél fájásokkal kezdődött a harmadiknál a víz folyt el.
2017. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Egyre jobban fáj a derekam, és folyamatos mindjárt megjön érzésem van. De rendszerességet vagy erősebb fájásokat nem érzek.

A hasam is mintha sokat lenne kemény.

Azt hiszem ha délután is hasonló vagy rosszabb lesz akkor felhívom a szülésznőm.

2017. aug. 6. 11:59
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem se volt joslom így, csak utolsó napokban hamarabb elfáradtam és fajt a derekam. Aztán utolsó ejjel mar alig aludtam, mivel 20 percenként jött az inger h mosdóba kell mennem nagy dolog miatt... Persze nem sikerült, azt hittem megint szekrekedesem van. De hajnalba meg éreztem a kemenyedeseket, h ezek bizony kezdenek rendeződni és kezdett olyan érzésem lenni mintha mindjárt megjönne. Aztán 4kor zuhany, kicsit alább maradt, le is feküdtem h biztos joslok, de amikor egy újabb kemenyedesnel kimentem pisilni, éreztem h valami csordogál. Hat magzatviz volt. Fel 5-tol néztük a fajsokat és 8kor mentünk kórházba 5 percesekkel, du-n 4kor lett meg. Könnyű szulest! Sztem ez mar az lesz 😉
2017. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdező ne haragudj hogy ide kontárkodom,én is 39hetes vagyok,bár nekemvoltak jóslóim,elég erősek...de pontosan abban a helyzetben vagyok mint te,derékfájás,mensi szerü nemerős fájdalom és kemény pocak.Csak nekem kb egy órája ment el a nyákdugó,nagyon meg vagyok ijedve :/ Irj majdmi ujság,kiváncsi vagyok :)
2017. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Magzatvíz szivárgással


(a második indított volt, előtte való nap kb fél órán keresztül voltak)

2017. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7es, nekem most már egy kicsit jobb, bár örültem volna ha rendszeres fásások lennének belőle. A nyákdugóra azt mondta az én dokim hogy nemszámít, mert hetekkel előbb is elmehet, persze figyelem. Már napok óta olyan mintha apróbb darabok távoznának, de csak sejtem hogy az lehet az állaga miatt.
2017. aug. 6. 15:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Elsővel és a másodikkal sem volt jóslóm. Az elsőnél a magzatvíz folyott el a màsodikat indítottàk oxitocin infúzióval burokrepesztéssel. Szóval egyik se fájàssal kezdődött.
2017. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!