Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárosok! A műtét után ki...

Császárosok! A műtét után ki mikor volt először együtt a párjával? Tenyleg szörnyen fájt?

Figyelt kérdés

2017. aug. 11. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a 6 hetes kontroll után 1 hétre voltam elsőnek együtt a férjemmel..

Nyilván tisztába voltunk vele hogy ez most nem a legjobb lesz és fájdalmas lesz de ha odafigyeléssel lassan türelmesen teszitek akkor elviselhető a kezdeti fájdalom..

Utána még pár alkalommal az eleje fájt de kb 5 alkalommal màr nem volt semmi gond..

További kérdés esetén nyugodtan írj privát üzenetet szívesen válaszolok kérdéseidre.:)

2017. aug. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
5 hét után. Nagyon aranyos férjem van, sokszor abbahagytuk. Aztán néhány nap után sikerült. Nem erőltettük, centiről centire voltunk együtt. Szép volt.
2017. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tobb idő kellett,mint sima szules utan,míg minden oke volt,szepen lassan haladtunk mi is.Baratnomnek meg semmi gondot nem okozott csaszar után az egyuttlet.szoval ez tok egyeni.
2017. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja es hat hét után.
2017. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A 6 hetes kontroll után 1 héttel, tehát 7 héttel a műtét után próbalkoztunk. De csak próbálkoztunk, nem lett belőle nagyon semmi, mert nagyon fájt.

Nekem egészen addig fájt, ameddig szoptattam. Párom nagyon türelmes volt, nem is erőltette, nem volt rajtam semmi nyomás. De olyan száraznak ès szűknek éreztem magam, hogy kb mintha egy kést dugdostak volna belém. Ahogy abba hagytam a szoptatást, rá egy hétre kb vissza állt a régi rend, ugyan olyan jó lett, mint elôtte. 5,5 hónap kellett hozzá 😔

2017. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A 6 hetes kontrollt természetesen megvártuk, aznap este voltunk együtt. Sikerült, az eleje fájt nekem is, meg utána még egy ideig, de aztán visszaállt minden.
2017. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Sziasztok. Bocsi a buta kérdésért, de császárnál miért fáj? Hüvelyi szülésnél világos..
2017. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Mivel nem kiteleportál egy baba hanem nagy hasi mutet van !!
2017. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Az ok kedves..de attól odalent miért fáj?
2017. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

Ja, mi csak két hónap után, mikor már haza hoztuk a kicsit a kórházból. Nekem akkor nem fájt semmi....

Bár én meg azt nem értem, hogy van energiája sokaknak erre 6 hét után... nekem még most is jó ha heti egyszer összejön. (5 hónapos a baba)

2017. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!