Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet szeretkezni nyitott...

Lehet szeretkezni nyitott méhszájal?

Figyelt kérdés
Anno aztmondta a bába hogy ha nem akar beindulni a szülés a szeretkezés swgit. De nem tudom hogy nyitva vagy zárva van e a méhszáj

2017. aug. 13. 17:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha nyitva lenne,akkor épp szülnél....
2017. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Kedves első, ez nem igaz.

Én 36 hetesen voltam 2 ujjnyira teljesen nyitva (külső, belső és középső méhszájat tekintve egyaránt), ettől függetlenül csak másfél hét után szültem.

Viszont kérdező neked nem ajánlom az együttlétet, ugyanis nyitott méhszájnál sokkal könnyebben kerül fel fertőzés, amiből nagy baj is lehet. Szóval hanyagolnám a helyedben a nemi életet, nyilván, ha tudod, hogy nyitva van a méhszájad.

És nyugi, a baba akkor fog jönni, ha akar, a fejedre is állhatsz, akár napi szinten 3-szor is együtt lehetsz a pároddal, ha nincs itt a szülés ideje, nem fogsz szülni.:)

Viszont ha minden rendben van, akkor természetesen lehet nemi életet élni.

2017. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Doki ált.nézi h mennyire vagy nyitva ha egyáltalán nyitva vagy. Nyitott méhszájnàl én nem szexelnék, nagy a fertőzésveszély.
2017. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol nem szokták a méhszájat nézni. Ha nincs semmi panaszod nyugodtan szeretkezhettek míg a magzatvíz el nem megy.
2017. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat elso.. Gratulálok. Nos nekem 2.trimeszter kozepe ota 2110 a mehnyakam. Nekem nem szabad. De ez vegulis érthető. Felszallo fertőzések, koraszülés stb.. Azért most hogy lassan 37hetes vagyok ra fogok kerdezni, hogy óvszerrel stb. Lehet-e.
2017. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet, csak nem érdemes.
2017. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

38 hetesen 2333-as méhszájjal engedett haza az orvosom hétvégére, hogy szeressük egymást <3 és ha folyik a víz, azonnal vágtassak vissza.

Nem jött össze. 10 nappal később indítani kellett.

2017. aug. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ismerem ezeket a méhszàj értèkeket. A 2333 mit jelent pontosan. Nem félt a ferőzèstől. Ma este akkor èn is bevetnén . Nem akarom màr sokàig huzni. Elég nagz baba van odabent
2017. aug. 14. 10:30
 9/16 anonim ***** válasza:
2017. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Itt pontosan el is magyarázzák,melyik szám mit jelent:

[link]


[link]

2017. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!