Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet szeretkezni nyitott...

Lehet szeretkezni nyitott méhszájal?

Figyelt kérdés
Anno aztmondta a bába hogy ha nem akar beindulni a szülés a szeretkezés swgit. De nem tudom hogy nyitva vagy zárva van e a méhszáj

2017. aug. 13. 17:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
a fertőzés kialakulásához kell idő. terhesség végén azért már annyira nem gáz, ha mondjuk a fertőzés burokrepedést okoz.
2017. aug. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát bocsánatot kérek de az utolsó válasz azért kicsit erős. Amire egy fertőzés burokrepedést okoz addigra a teljes leendő szülőcsatorna is fertőzött lehet sőt a magzatvíz is. Valóban nem gáz... Nagyon gáz ha a baba szülés közben bemyel valami bacit. A kérdezőnek... Nagyon nem mindegy hogy mennyi idős terhes vagy. Ha a vége felé van nyitva az természetesnek mondható. A szeretkezéssel orgazmus azzal pedig még összehúzódás érhető el ami nyithatja a méhszájat. Nyilván a 37. hét előtt ez senkinek nem lehet célja. Ennyit a bioszról. Orvosod elmondja hogy mi van veled majd felelősségteljesen döntesz h akarsz e szeretkezni.
2017. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Az utolsó vizsgálatkor nem nézte a doki . Kior kérdeztem bőven benne voltam a 39 hétbe. Azota megszültem sex nélkül
2017. aug. 17. 19:30
 14/16 anonim ***** válasza:

Gratulálok. :)

Szívesen elolvasom, ha leírod mi volt.

2017. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Semmi extra 2 magzatviz elment azobnal jött az első fájás 3 órán belül megszületet
2017. aug. 22. 17:21
 16/16 anonim ***** válasza:
:) kitünő!! akkor boldog babázást
2017. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!