Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet ez szülés előjele? Úgy...

Lehet ez szülés előjele? Úgy reménykedem.

Figyelt kérdés
Mára vagyok ki írva semmi egyéb jele, hogy el szeretne ma indulni se keményedés se görcs se semmi. Viszont 3 napja erős gyomor égés hányinger ma meg hányás volt. Ez esetleg lehet jel hogy elindult? Nagyon szeretném hamár kibújna holnap kell menni megint ctgre utána nem tudom mi lesz. Baba ma kevesebbet mocorog de mocorog...
2017. aug. 20. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez nem az . De ne iegeskedj az nem tesz jót. Jön majd ha jönnie kell nyugi!
2017. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oooo pedig úgy reménykedtem... Sajnos már nem viselem jól.. Kb 2 hete én is belátom hogy kezelhetetlen vagyok... Feszült ingerült robbanok mindenért. 🙁 én lényegében mellékes vagyok csak a picinek ne legyen semmi baja. De annyira szeretném már a kezemben tartani..
2017. aug. 20. 17:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én szültem,kiírt után 3 nappal akkor az nap semmi bajom nem volt,este kezdtem el görcsölni.:) Reggel még boltba mentem,postára stb. Úgyhogy még bármi lehet.:)
2017. aug. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pedig a héten jól megturáztatam szegénykémet minden nap mentem valahova gyalog...itt nem a 500m gondolok hanem vittem a nagyot biciklizni, játszóra a napi 5-6km meg volt még se óhajt kibújni... Föleg úgy hogy állítolag 2222re nyitva vagyok😕😕
2017. aug. 20. 17:53
 5/9 anonim ***** válasza:
40+5-re szültem. 40+4-nél délután 6-kor még semmi bajom nem volt. Hajnalban a kezemben volt a Drágám. Nővéremnek 38 hetesen otthon a kanapén folyt el a magzatvize. Lehet lesz előjel, lehet nem. Élvezd ki a terhességet, nekem úgy hiányzik, tudom fura, de így van.
2017. aug. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én a teljes önmarcangolában vagyok mert nem bírom már mindenhogy rossz... Azt akarom hogy ki bújon... Etől.meg szar anyanák érzem magam... Teljes letargia van😕😕😕
2017. aug. 21. 08:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy szar Anya! Nagyon jó Anya leszel! És még egy gondolat előre! Ha véletlenül császárral szülsz vagy nem tudsz szoptatni, akkor se leszel szar Anya! Az a lényeg, hogy szereted majd a Kisbabád és mindent megteszel érte, a többi mellékes.

Sokaknak kényelmetlen már a terhesség vége. Engem néztek már hülyének, hogy élvezem, Utolsó voltam:).

2017. aug. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mizu? :)
2017. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy érdeklődsz! Még mindig egyben... ma mintha kömnyeb lenne egy kicsit de akkor is szeretném ha már kibújna... Csomó rossz kimenetelű dolog jut eszembe legfőképpen ezért is szeretném ha már megszülnék 5kg körüli és baj lwsz szülésnél vagy..... le se irom inkább nem akarok ilyenen agyalni...... A szülés vagy etetés módja nem befolyásol a nagyot simán szültem de 36óra után kinyomták belőlem. A maga 2700grval nem. Volt tejem besárgult tápszereznin kellet. Igy per pillanat azért érzem magam rossz anyának mert azt szeretném ha megszületne holott tudom, hogy neki ott a legjobb....
2017. aug. 22. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!