Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez nyákdugó lenne? Vagy talán...

Ez nyákdugó lenne? Vagy talán valami más? Lehet szülés lesz belőle?

Figyelt kérdés

3napot egyfolytában barna kb.5ftos nagyságú takonyállagú valami jött (betétet kellett használnom)4.napon mar vérrel keveredett mára már sárga színe van de takonyállagú

Tüneteim:derekfájas hasalj keményedés nyilalás igazábol olyan érzés mintha valami belülről szétakarna tépni:/

36+1hkm

Köszönöm előre is a válaszaitokat! 🤗


2017. aug. 18. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, de ez nem jelent még szülést. Viszont véres, ezért nézesd meg magad orvossal.
2017. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Helyesbítek. Nem jelent biztosan szülést.
2017. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egesz véletlenül ma olvastam el, h akar hat hettel a szules elott is tavozhat a nyakdugo. Vagy egy nappal vagy kettovel, de lasson orvos.
2017. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet belőle szülés valamikor.....

nekem még 2,5 hét telt el az első gyereknél.

a másik 2 gyereknél nem találkoztam vele,

2017. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a nyáldugó újra is tud termelődni.
2017. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*nyákdugó
2017. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2héttel szülés előtt távozott egy darabja,majd 2hét múlva az egész,2nappal később szültem.Van akinek egy óra múlva beindul de van akinél hetekig nem történik semmi :)
2017. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,nálam a derék-hát fájás volt az első jele hogy szülni fogok.2napig fájt szüntelenül ,a hasam is éjjel nappal de nem erős fájdalom volt,csak kellemetlen.
2017. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!