Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valami (fura) előjele a...

Volt valami (fura) előjele a szülésnek nálad?

Figyelt kérdés

Nyilván nem az "elfolyt a vizem" "fájásaim voltak" "elment a nyákdugo" dolgok érdekelnek.

Inkább különös lelki vagy testi tünetek/történések érdekelnek, amiket ti ennek tudtatok be.

Mi volt az és mennyi idővel előtte?



2017. aug. 19. 20:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Első szülésem előtt túl nyugodt voltam. Meg éjjel gyanúsan sokat mozgott a baba.


Második szülésem előtt semmi.

2017. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%

Lelki: kb 36. héten besokalltam a terhességtől, minden bajom volt, már mentem volna szülni. Rá is szoltam a babára hogy szálljon most már ki a lábával a gyomrombol mert napok ota nyomta. Azonnal megszunt a fájdalom..aztán a doki ujjnyi nyitott méhszájat diagnosztizált...

Aztán arrol "beszélgettem"vele, inkább maradjon még, nőjjön szépre nagyra, kb nem éreztem semmit.

Erre 38. héten megint besokalltam, derékfájás, aludni sem tudtam, es arrol "beszelgettem"vele, nem kell félni, meg fogjuk csinàlni, nemsokára találkozunk es már nem tudtam magam kiszedni a folyamatos nyűglődésből.

Egyfolytában keményedés lett a vége, ügyeletről elhajtottak vizsgálat nélkül..

Es kb 3. napra hogy arrol beszéltünk, hogy "elengedem es találkozunk"született meg 1,5 hetes lemaradással, magas CRP-vel (terhességi felszállo fertozes miatt), azaz 36. hét után nem fejlodott, de mégis kihuzta 38.hét utánig


Testi tünetek: egy macska erőből ugrott a hasamra, szerintem reledhetett a burok mert onnanstol bugyborékolo hang volt bent ha pl egy kicsit összegörnyedtem, valszeg a burok sérulése okozhatta a felszallo fertozest.orvosilag persze nincs alátámasztva, soha nem tudnak konkretumokat mondani semmiről.

2017. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Köszi. Huu.. Azért ti 2. válaszoló kalandos utat tettetek meg. Nos, en is egyezkedtem a babával. En most vagyok pont 36hetes.

35+2n nekem is kiderült, h kicsit kinyiltam. Az általános tüneteim megvannak. Pl fajdogal a hasam, keményedik. Ezeknek nagy jelentoseget en nem tulajdonitok, ctg-n sosem volt semmi jele fajasnak.

Fertozesem nem tudom van-e, majd most kapom meg az uccso eredmenyem a jövő héten. En sajnos ugy tűnik ez a fajta vagyok. Keményedős.


Szeretném ha meg kihuznank a 37.hetig legalabb. En hónapok ota ezt mondogatom a babának.


Par napja kezdődött, hogy kicsit rosszabbul alszok. Mármint.. Reggel felkelek 4-5 fele es vagy sikerül visszaaludni, vagy nem. Hat eddig ez nem volt jellemző, de lehet csak a melegből van elege a szervezetemnek. A masik hogy valahogy van bennem egy feszültség, de nem lelkileg hanem fizikai. Mintha a vérnyomásom lenne magas vagy jol bekaveztam volna de nem. Egyreszt nem magas, mert merem minden nap (dopegites vagyok) masreszt nem kávézok es mégis olyna érzés mintha durván szetkaveztam volna magam.


Ami annyira nem fura.. Az az, hogy hasmenésem van. Nem az a görcsös, csak nem kell könyörögni, hogy kijojjön, mint mondjuk ahogy a masodik trimeszterben volt.

Remélem kicsit még húzzuk.

Lelki részéről annyi ha valamit ki kellene emelni, hogy talan nehezebben viselem az egyedulletet. De nem tudom ennek mi az oka. Lehet sok volt most ez az utolsó itthon eltöltött par het, mert eddig legalabb meloztam.

2017. aug. 19. 22:41
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyi volt h evek ota a pizzara ra sem tudok nezni..szules elotti delutan iszonyatosan megkivantam rendeltunk orias pizzat amibol jo 3 szeletet bepusziltam.😀 eves kozbe mondtam kisfiamnak 'na fiam mami jol lakik pizzaval este mehetunk szulni ☺😊' hajnalba 8-10 perces fajasokra ebredtem.☺ 39+3 ☺
2017. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

:) en raneznek szívesen egy pizzara de gdm-es vagyok :-)

Köszi a választ

2017. aug. 20. 09:34
 6/24 Gabrii ***** válasza:
100%
Az első szülésemnél nagyon rossz kedvem volt. Eljött a kiírt nap, és semmi. Mindenki jött az " egyben vagy még, hogyhogy? " kérdéssel. Szombatra voltam kiírva, hétfőn mentem orvoshoz. Kb megbeszéltük mi vàrható, ha nem indul be mikor indítjàk stb. Nem tudom, hogy emiatt, de úgy megnyugodtam, jobb kedvem lett, haza mentem, ettem egy jót, màr nem érdekeltek az üzenetek sem. Este úgy feküdtem le, hogy tele voltam tervekkel, mit fogok csinàlni a következő napokban. Hajnalban 7 perces fàjàsokra ébredtem, 8,5 óra múlva a kislànyom a kezemben volt:)
2017. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Gabrii ***** válasza:
100%
Most 28- ra vagyok kiírva. Figyelem a " klasszikus" - nak mondott tüneteket, de semmi. Megírom majd, hogy ha lesz vmi fura :) ( utolsó voltam)
2017. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Igen ez a "Szeretném ha meg kihuznank a 37.hetig legalabb." nekem is 28. En annyira puhány vagyok most, kiegyeznek vele. Ma egész nap döglöttem, minden hülyeségen bőgtem. (képes vagyok egy reklámra is bőgni) Ha nem bőgtem, akkor röhögtem - főleg magamon. De ez is megvan egy ideje.. Szóval :) nekem meg mindig szerencsére semmi extra.. Kíváncsi leszek:)
2017. aug. 20. 21:52
 9/24 Gabrii ***** válasza:
100%
Nàlam is van bőgés/kacagàs az eleje óta:) Ma se történik semmi extra, semmi fura tünet...
2017. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
:) en olyan almos vagyok, mint egy mormota, de ennyi. Meg hánynom kell, de az is állítólag normális most mar...
2017. aug. 21. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!