Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bajcsy szülészetről mik a...

Bajcsy szülészetről mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2017. aug. 26. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
2-t szültem ott. Elégedett vagyok mindennel. 
2017. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 éve szültem. Nagyon jó élmény volt az egész, ha szülnék még, biztosan ott.
2017. aug. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Igazából vegyes érzéseim vannak.

Nem volt fogadott dokim. A legnagyobb probléma az volt, hogy órákat várattak. Nekem be kellett feküdnöm 40+5-nél, aznap reggel fél7re mentem, és gyakorlatilag 3-4 óránként foglalkoztam velem, ami egy NST-t, 1 kérdezz felelek papírozást és egy 5 perces méhszáj vizsgálatot jelentett... este 6ra végeztem.


Szülésnél se voltam ej de elkényesztetve, senki nem mondott semmit, morcos harcos szülésznőt fogtam ki, aztán jött az esti váltás és minden sokkal szebb volt és mindenki kedves és szuper volt. Végül császárral szültem, a csapat is profi volt, mindent mondtak és jó hangulatban telt a műtét is. Tehát ki kell fogni, hogy ne rossz napja legyen egy dokinak vagy egy szülésznőnek...de gondolom ez mindenhol így van és ők is emberek lehet rossz napjuk.


Csecsemősök... hát na ott a szobatársaimmal együtt voltunk sík idegek... hülyének nézik az embert... egyik nap ezt mondják a másik nap ugyan azért letolnak... Délelőtt leugatnak mindenért délután meg totál kedvesek... kicsit érthetetlen, de pl itt is az éjszakások voltak a legkedvesebbek.


Azt kell mondjam teljesen változó, hogy milyen dolgozók vannak, alapvetően mindenben segítenek, ha kérdez az ember, csak néha a kedvük nem jó és rajtunk csattan :)


Én nem vagyok finnyás, direkt nem fogadtam dokit sem, mert tudtam milyen a kórház, és mire vállalkozom.


Szakmájukban profik, és tényleg a dolgozók 98%-a szuper és kedves és segítőkész. Bátran szülök újra majd a Bajcsyban.


Ehhez az egészhez hozzáfűzném, hogy telt ház volt és 40fok, így utólag, megértem a hangulat változásaikat a dolgozóknak :D


Én ajánlom ezt a kórházat, főleg, hogy a babás csoportunkban több kórházi élmény is magasan rosszabb volt mint az, hogy itt megváratnak, mert épp műtét van, vagy, hogy néha morcos egy egy csecsemős :)


3 hetes baba anyukája

2017. aug. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!