Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hanyadik hettol lehet menni...

Hanyadik hettol lehet menni szulni a celldomolki szuleszetre? ( tudom h nincs koraszulott osztaly ezert kerdezem)

Figyelt kérdés

2017. aug. 27. 02:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem betoltott 35-36. Hét vagy 2,5 kg felett születő baba. De telefonon megkerdezheted tőlük vagy a vedonotol.

Amúgy Celldomolkon szeretnél szülni? Én mostanában rengeteg rosszat hallottam, például hogy nagyon sok a császármetszés. Én lehet nem ide fogok jönni, keresek olyan kórházat ahol az alternatív megoldásokat tényleg használhatom.

2017. aug. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A masodik fiamat Cellbe szultem es igen jo elmenyem volt ezert szeretnek ott szulni. En a szombathelyi korhazrol hallott am rosszakat, de majd kiderul mert ha surgossegi lesz akkor ugy is szombathely marad. Nem volt fogadott orvosom v szulesznom, es gatvedelemmel termeszetes uton szuletett meg a fiam mindossze 5 perc alatt a beerkezestol szamitva. A csecsemosok varazslatosak es en meg voltam elegedve mindennel, igaz Bükrol 40 perc eljutni Cellbe de megkockaztatjuk ismet a kislanyommal.
2017. aug. 27. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ezt mondom, de 5 perces szuloszobai tapasztalat nem releváns. Én a véleményem rengeteg első szülő sorra csaszaros, főképp mondvacsinált indokkal. Amúgy harmadik gyerekkel sztem nem lesz gondod. Ellenben egyáltalán nem természetes szülés partiak. Gatvedelmet 99 százalékban hírből sem ismerik, nálad valószínűleg nem volt idő se rá.
2017. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megszultel Cellbe? Hogy sikerült?
2018. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!