Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen ajándékot szoktak...

Milyen ajándékot szoktak vinni egy pár napja szült anyukának?

Figyelt kérdés
2017. aug. 31. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem hoztak a kórházba semmit, max ételt de mivel étvágyam nem volt annak se volt haszna.

Mikor jöttek babalátogatóba általában desszerteket hoztak,apukának pezsgőt/bort (egyiket se issza na nem baj), babának meg ruhát,pelust apróságokat.

2017. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már otthon lesz a látogató. Én kaptam virágot, ill. csokikat, de azt nem ajánlom, mert néhány baba érzékeny a csokira, ki tudnak tõle pattogzani, én meg sem ettem az ajándékokat. Sztem virág.
2017. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Virág (én ebből a cserepeset értékeltem nagyon, mert imádom a növényeket). Ha már otthon van, pelus, ez azért volt jó, mert ki tudtam próbálni több márkát, fajtát is, így hamarabb ki tudtam választani ami nekünk az ideális, csak attól volt agybajom, mikor már az 5. látogató is pamperst hozott (nekünk nagyon nem vált be). Nedves törlőkendő, ez mindig szuper ajándék volt, a legjobban az alkohol és illatmentes jött be nekünk. A sok testápoló krém babának nem jött be annyira nekünk, még mindig van vagy 6 bontatlan darab a szekrényben, pedig már 2 éves a gyerekem. A fürdetők viszonylag jól jöttek. Aminek én nagyon tudtam örülni az a kifogó és textilpelus, ezekből sosem elég. De van egy szuper tippem, lérdezd meg a kismamát, hogy mire van szüksége, mi hiányzik (ha pelusban is gondolkodsz vagy popsitörlőben akkor kérdezd meg a méretet és márkát, milyet szeret), hidd el, értékelni fogja.
2017. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha babaruhában is gondolkodsz akkor egy tipp: kérdezd meg a méretet és egy számmal nagyobbat vigyél, később nagyon jól jön majd, inkább 100%-ban pamutot válassz, mert a műszálastől kipattoghat a pici bőre, s bele is izzadnak a babák. Inkább legyen rövid vagy hosszú ujjú body, vagy rugdalózó, mint kisnadrág kisfelsővel, mert az mi dig össze vissza csúszik, ha felveszed a picit, azzonnal a nyakában van a felső rész, szóval nekünk egyáltalán nem volt praktikus. 3-as voltam.
2017. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi vittunk az anyukanak gyumolcsot es gyumolcslet. Babanak pedig textilpelust, jatekot es kisruhat. Direkt nagyobb meretben ami kb 2 honap mulva lesz jo. Es mondtak is, hogy szuper mert nagyobb meretet meg nem nagyon kaptak csak piciket. :)
2017. szept. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor mi mentunk latogatoba , babanak vittunk pelust , popsitorlot 2 garnitura rucit nagyobb meretben. Es egy pluss allatkat.

Kismamanak viragot , gyumolcskosarat es olyan szoptatos teat amit O ivott.

Apanak pedig egy uveg italt.

2017. szept. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már otthon látogatod, akkor a szokásos dolgokon (ruha, pelus, csörgő, stb.) az anyukát meglepném két napra való kajával (persze olyannal, amit szeret).
2017. szept. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat
2017. szept. 1. 07:43
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan anyukának akarsz vinni?

Én örültem volna melltartóbetétnek, mert nagyon folyt a tejem. De te ismered az anyukát, mindenki másnak örül. Van akinek többet ér, ha elmosogatsz, mint bármi ajándék, másnak meg ez sértő. A kaja jó ötlet, de ilyenkor is érdemes előre egyeztetni, hogy mit vigyél.

2017. szept. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!