Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kórházi látogatásra illik...

Kórházi látogatásra illik valami ajándékot vinni?

Figyelt kérdés
Párom tesója most fog szülni és mondta,hogy szeretné ha bemennénk meglátogatni. Mikor megyünk a kórházba látogatni illik vinni valamit? Egy virágcsokrot vagy bármit?
2016. jan. 21. 20:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Virágcsokrot nem, mert ha babával egy kórteremben van, nem viheti be a kórterembe. Inkább vigyél neki gyümölcsöt vagy gyümölcslét.
2016. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Virágot semmiképpen.

Pogácsát, gyümölcsöt, gyümölcslevet, joghurtot, amit szeret.

2016. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :)
2016. jan. 21. 20:27
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami gyümölcslé, innivalót, mert ugye a szoptatáshoz és ahhoz hogy beinduljon a tejtermelés sok folyadék kell, én is állandóan szomjas voltam. Vagy valami gyümölcsöt, amit szeret, bár most nem sok választék van. Én ezeknek nagyon örültem. Vagy esetleg valamilyen babás magazin. Én ezeket kaptam, meg a kicsinek hoztak játékokat ajándékba, természetesen ezeket már csak itthon használta a kisfiam.
2016. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
hát ha olyan náluk is a kórházi kaja mint nálunk...vigyél egy finom kalácsot vagy péksüteményt, mellé szűrt gyümölcslevet (ez fontos ha szoptat), esetleg kakaót vagy tejitalt...ha a babának is vinnél valamit akkor szerintem pelenkát, abból sosem elég :)
2016. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcslét, édességet, gyümölcsöt, kismama magazint, a babának valami kis jelképes ruhácskát (pl. egy szép bodyt vagy zoknicskát, kis sapkát) vagy játékot.

Ja, és ami eddig minden olyan barátnőmnél sikert aratott és én is örültem neki: popsitörlő. :)

2016. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
na a sapka szerintem ami pont tök felesleges...ha egy van, az épp elég, max kettő, de ha csak egy ismerőstől is kapott, már bőven sok, amennyi van belőle...ha meg már ruha ne újszülött méret, abból nyilván betáraztak, hanem legalább 56-62 körüli
2016. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcslé, banán jól jön általában. Virágot ne vigyél :-)
2016. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Sütit. Jó sokat :-)
2016. jan. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcsöt (banánt Ne) mert az szorulást okoz, ami egy kismamának nem ó.

Viszont sokat kell innia, a gylé jó ötlet!

2016. jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!