Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a kádban folyik el a...

Ha a kádban folyik el a magzatvíz azt észre lehet venni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 18. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2016. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem zuhanyzás közben folyt el, azt rögtön észrevettem. Ülőfürdőben nem hiszem, de az meg ugye nem is nagyon javasolt.
2016. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A magzatvíz nem egyszerre folyik el hanem folyamatosan. Úgyhogy ha kiszállsz a kádbol èszrevennèd.
2016. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát én csak annyiban tudok hozzászólni, hogy a fürdővíz általában (főleg terhesen - egyébként nem is lenne szabad kád vízben fürdened, főleg nem melegben) nem olyan meleg, mint a belső testhő, így amikor kienged, érzed szerintem hogy melegség "önt" el, vagy valami folyt a lábad közül ami melegebb a víz...aki pisilt már tengerben a vízbe, az nyilván érti miről van szó...csak kisebb a hőkülönbség (álszentek kíméljenek) :)

egyébként a sógornőm mindkét magzatvíznél pukkanás szerű hangot is hallott, szó szerint hallotta ahogy megreped a magzatburok.

nekem indított szülésem volt, repesztettek, pukkanást nem hallottam, de ami a lábam közé folyt, melegebb volt mint amiben fürdödni szokás :)

2016. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nem javasolt? Egyik orvos vagy védőnő sem említette eddig.

Előző terhességemnél is nyugodt szívvel fürödtem kádban.

Most is ez az egyetlen kikapcsolodásom este fáradtan, be ülni egy kellemesen meleg kád vízbe (nincs is ennél jobb egy fárasztó nap után)


:)

2016. febr. 18. 20:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem észre lehet venni.

Nekem pl. nem egyszerre öntött el mindent (de nem is csak szivárgás volt), hanem szinte minden fájásnál csurgott hol kevesebb, hol több.

2016. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt a meleg vizes fürdő lepényleválást okozhat, másrészt ha bármennyire is nyitva van a méhszáj (amiről talán nem is tudsz a harmadik trimeszter vége felé, akkor pláne nem ajánlott mert megnő a fertőzés esélye.

ismerek kismamákat akik fürödtek meleg kád vízben, nem lett bajuk...de nekem akkor sem érne annyit, hogy kockáztassak, mert ha én leszek ötvenből az egy, pont nem vigasztal...

2016. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!