Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti szülés elött találkoztatok...

Ti szülés elött találkoztatok a "nyákdugóval"?

Figyelt kérdés

39hét 3naposak vagyunk és még nem találkoztam vele. Joslóim elég régen volt ma csak feszül a hasam. A lepény 3fokban érett.

Mivel még nem találkoztam a nyákdugóval ezért nem is számítsak arra, h ma holnap megszülök? Nem.tudom, h nyílt -e a méhszáj, mert nem vizsgált meg az orvos. Múlthéten még teljesen zárt voltam.



2017. szept. 1. 18:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A háromból 1-nél :D
2017. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyik babámnál talán, de az nem volt véres meg semmi ilyesmi, ilyen sárgás nyákos valami volt, lehet nem is az volt... Első babámnál minden jel nélkül tágulási vérzést tapasztaltam de az se jel volt, hanem már fájásaim voltak mellé, amiket először jóslónak hittem. Második babámnál volt a gyanús eset, de még kb 1 hét múlva indult csak a szülés.
2017. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Két gyerekem van, egyik szülésnél sem találkoztam nyákdugóval. :)
2017. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem megvolt, hét órával később már a kezemben volt a bébi.
2017. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39+2 szülés közben a mentőben.☺
2017. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Még lehet van pár napod, lehet 1-2 heted:). Szerintem élvezd ki a terhesség minden pillanatát. Én 12 órával azelőtt találkoztam vele mielőtt szültem. De ezek nem számítanak. Teljesen zárt voltam mikor rendszeres fájásokkal bementünk a kórházba, fél óra (!!!) alatt kitágultam.
2017. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem. Elfolyt a magzatvíz (éjjel,de rengeteg...) de nem tágultam semmit. Császár lett a vége.
2017. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én sem láttam. :)
2017. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én 10 perces fájásokkal indultam a kórházba és rögtön meg is vizsgáltak. 2,5 ujjnyira voltam kitágulva és a vizsgálat itán jött ki a nyákdugó. 4 óra múlva megszületett a kislányom. Szülés előtt 2 nappal volt egy csepp vér pisi után a papíron de mivel ennyire elenyésző mennyiségű volt és semmi panaszom nem volt így nem tulajdonítottam neki nagy szerepet.
2017. szept. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyiknél sem
2017. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!