Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi idom lehet meg a szulesig?

Mennyi idom lehet meg a szulesig?

Figyelt kérdés
A tegnaptol darabokban tavozgat a nyakdugo,ma reggeltol viszont 5-12percenkent fajasaim vannak,amit inkabb a hatamban erzek.mondjuk nem hosszuak,ugy fel- es kozel 1 percesek.Egy-egy eros es utanna 2-3gyengebb.Mikor erdemes indulni a korhazba? Volt valaki hasonlo helyzetbe?Elore is koszonom a valaszokat!

2017. szept. 5. 17:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Amugy holnapra vagyok kiirva..
2017. szept. 5. 18:36
 2/4 anonim ***** válasza:
én még ma bemennék a helyedben. Nekem is így kezdődött, aznap felvettek a szülészetre, másnap megszületett a fiam. Sok szerencsét!
2017. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.vegul este 9re mi is bejottunk,es ejjel 2:45kor mar a kezembe tartottam a fiamat. Reggel pedig voltam vizsgalaton es meg zart voltam. De gyorsan tagultam,nyilvan ennek koszonhetoek azok a jo eros fajasok! De hal Istennek hogy lezajlott eleg hamar. Megegyszer koszonom a valaszokat!
2017. szept. 6. 05:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2017. szept. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!