Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor kívántad a...

Szülés után mikor kívántad a szexet?

Figyelt kérdés
Bocs, h ide irok, de nem a tinik valaszaira vagyok kivancsi. 7 honapos a kislanyunk, meg nem menstrualok, szoptatok, de teljesen el vagyok szex nelkul. Egyaltalan nem is kivanom. Kinel meddig tartott ez az allapot? Mar sajnalom a ferjem, de olyan nehez igy ravenni magam :S persze hozza tesz a faradtsag is.
2017. szept. 14. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Eleinte en se kivantam, de a hat hetes kontroll után rápróbáltunk, eleinte nehezen ment nem nedvesedtem. Erre számitottunk, így jött is a síkosító. Nsm volt kedvem bevallom.. de sejtettem h kozben megjon majd a kedvem. Nem akartam begyöpösödni hanem nőnek is kell lennem, igy hat kozben meg is jott a kedvem. Igau nem birtam sokaig kb 20 percig max.

Regen 1-2 oran at is csinaltuk, aztan telt az ido es sztem meg jobb is mint volt

2017. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

8 hónap után sem kívánom még... Persze szoktunk összebújni, de amolyan "oké, legyen" típusú részemről sajnos. Közben persze megjön a kedvem, de sose kezdeményezek, sosem én kezdem. Egyáltalán nem gondolok rá és nem kívánom.. :/

Inkább aludnék helyette :D

2017. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazan 1 ev utan jott vissza a kedvem hozza de mar 7 het utan csinaltuk. Mert tudtam, ugyis megjon kozben a kedvem
2017. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
2-3 hét után már alig bírtam magammal. 4 hetesen mentem varratszedésre, akkor a doki mondta hogy minden ok, és rögtön neki is álltunk :D
2017. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Minél kevesebbet szexelsz, annál kevésbé kívánod/hiányzik. Nekem is erőt kellett vennem magamon, de utána, amikor már belemerültünk nagyon jó volt és másnap is kívántam. Én is fáradt vagyok nagyon, de csak elkezdeni nehéz. Bármilyen hülyén is hangzik.

(5,5 hónapos a fiam egyébként)

2017. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan az, mint a 2-es válaszolónak, csak nekem 10hónap telt el. Mondjuk mióta nem szoptatok, kicsit jobb a helyzet, hamarabb megkívánom, de nagyon meglennék nélküle is.
2017. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele, bár én előtte is teljesen jól el voltam szex nélkül...

1 év kellett kb mire nem úgy álltam neki hogy jól van, gyorsan essünk túl rajta ha muszáj

2017. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Az elsőt jól megkínlódtam + kívül vágtak belül szakadtam (amint kijött azt hittem ennél rosszabb már semmi nem lesz...jah aztán elkezdtek belül össze varrni) engem ez az egész úgy megviselt ,hogy még 9 hónap után se mertem a lábam széttenni,pedig jártam pszichológushoz. 13 hónappal szülés után jött el a pillanat amikor úgy éreztem,hogy most már menni fog... habár abszolút nem volt jó mert én folyamatosan sírtam közbe,férjemnek meg nem hagytam,hogy abba hagyja mert hát menni fog ez (ha akkor abba hagyjuk hát nem is tudom...mikor került volna újra rá sor) de szépen és azért gyorsan vissza rázódtunk és neki kezdtünk a második babának. A második szülésem hát az első fájástól és mire a baba meglett eltelt 56 perc, nem vágtak,nem szakadtam..és mintha nem is szültem volna, alig vártam,hogy a doki bólintson,de aztán jött a pofára esés mert ugyan kívántam mint a fene,de mint a sivatag..szóval síkosító kellett bőven. Miután a harmadik gyerek is megszületett a fő probléma az lett miután segítségünk nincs,hogy este 6ra mire férjem haza ért már félig átment rajtam az úthenger este 10 után amikor végre az ágyba bedőltem mert mind alszik és a kicsi éjszaka 2szer kel, a középsőt már 5kor kidobja az ágy, 7kor ébresztő és készülődés mert a nagynak ovi....hát megritkultak a dolgok.A legkisebb 2,5 éves bölcsis, a középső oviba a nagy iskolába én vissza mentem dolgozni, amitől újra a felnőttek világába találtam magam. Szinte minden nap össze bújunk
2017. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azert a tobbseg igy van :S Meg próbálok erot venni magamon... Csak ez a muszaj allapot nagyon nem jó :( hatha a gxakorisaggal valtozik. Elotte is elvoltam keves szexel, de akkor legalabb megkivantam.
2017. szept. 14. 21:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Hat nekem forditva volt, alig vartam, hogy leteljen a 6 het. ( csaszarom volt egyebkent ) . Az exem meg nem akarta. Csak lestem. Probalkoztam, de nem.

Aztan kiderult, uj not talalt ...

2017. szept. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!