Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 héttel szülés után nagyon...

5 héttel szülés után nagyon tágnak tűnik a hüvelyem, lesz ez jobb?

Figyelt kérdés
természetes szülés után tükörrel néztem magam meg és szörnyen tágnak látom magam. ... jövő héten megyek kontrollra, rá fogok kérdezni de kicsit aggaszt. fog ez változni? Mivel úgy látom nem zár a hüvelyem rendesen gyakran érzem magamon a jellegzetes p×nci szagot hiába tusolok napi 2 szer.
2017. szept. 14. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is később húzódott vissza. Körülbelül akkor lett javulás amikor rendszeressé vált a szexuális életünk.
2017. szept. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Kell egy kis idő míg helyreáll.
2017. szept. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is sokáig tág volt, de magától visszaállt
2017. szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de jó köszönöm, akkor nem keseredek el, van még idő. intimtornát azért folytatom
2017. szept. 14. 09:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Én lassan 3 éve. hogy szültem, de sajnos sosem lett a régi:((

Nem mondom, hogy nem javult a helyzet az évek alatt, de olyan mint volt már tudom sosem lesz.

Most megint terhes vagyok, bele sem merek gondolni milyen lesz a második szülés után.

2017. szept. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!