Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valami előjele a szülésnek?

Volt valami előjele a szülésnek?

Figyelt kérdés
Ti miből éreztétek, hogy eljött az idő? Persze, az egyértelmű, ha elfolyik a magzatvíz vagy rendszeres fájások... ezeket megelőzte valami? 39+3hkm

2017. szept. 18. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem volt, illetve par nappal elotte egyik ejszaka rendszertelen osszehuzodasaim voltak, amik vegul reggelre elmultak. 4 nappal kesobb ugyanigy indult hajnalban, akkor mar nem mult el, delben nyakdugo, delutan magzatviz, kozben egyre surusodo osszehuzodasok, amik 2 orara kozben lealltak delutan, majd ujra indultak. Masnap reggelre lett meg a gyerekem, 39+5. napon.


Baratnomnel rohamos szules volt (elso baba), ejfelkor elpukkant a magzatburok, folyni kezdett a viz, neki olyan 1-fel 2-tol lettek osszehuzodasai, es negyed 4-kor megszuletett a babaja.


Ha teheted, es a megerzesed is ugy diktalja, minel kesobb erdemes a korhazba bemenni, en 3-4 percesekkel mentem, es meg 8 ora hatravolt. Szerettem volna csak kitolasra beerni, hogy elkeruljem a folosleges beavatkozasokat, ez sajnos nagyreszt nem sikerult.

2017. szept. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi nem volt, arra ébredtem éjszaka, hogy elfolyt vagy egy liter magzatvíz.
2017. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fájdogált a derekam, csípőm, nem úgy, ahogy korábban. 2 fájás között elaludtam (6-7 perc), de mindig felébredtem, mikor újra indult. Este 10-től kezdődött, 4:30-ra mentünk a kórházba. Akkor voltam 39+6. 10:44-kor bújt ki a babám.

(1 gyerek / 29/L)

2017. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 nappal szülés előtt elefántnagyságúra dagadt be a lábam.
2017. szept. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!