Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig "normális" ha nincs...

Meddig "normális" ha nincs kifejezetten előjele a szülésnek?

Figyelt kérdés
39+2 hetes kismama vagyok és az égvilágon semmi előjelet nem érzek... Mintha csak a 20. hétben lennék, sőt most kb. semmi bajom nincs! Eddig azért a terhesség alatt fájt a hátam egy kicsit meg a farokcsontom húzódott. Most minden elmúlt, úgy érzem ha a babám nem mozogna, és csuklana odabent bár nagy a pocakom de kb. alig venném észre, hogy állapotos vagyok. Másnak is volt így? Ha igen, akkor mi lett a vége? Kissé türelmetlenkedem már!
2013. szept. 9. 09:52
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Mindenki hívogat, meg kérdezgeti, hogy NA HOGY VAGY? Hogy bírod? Én pedig mondom, hogy nagyon jól, kifejezetten jól. Komolyan csak lelkileg visel meg a várakozás. Nem tudok magammal mit kezdeni, kéne valami jó kis elfoglaltság, hogy ne a várakozásra koncentráljak. Lehet rögtön beindulna a szülés, ha végre nem ezen feszengenék :)
2013. szept. 9. 09:54
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
40+1-ig semmi bajom nem volt, majd hirtelen jóslók, jóslókból igazi fájások, 40+2-re lett meg. Kiírt napon még sütiket sütöttem, takarítgattam, sétálgattam a parkban... :)
2013. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is így volt. Mondjuk nekem az utolsó pár héten kegyetlenül fájt a hátam. A vége indított szülés lett 40+másfél hétre. Két oxi infúziót kaptam, csak a 2. hozta meg a hatását, de az is csak 2 napig tartó erősödő fájásokat okozott. Burokrepesztés hozta az "eredményt". :D


Boldog babázást!

2013. szept. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt! 40+1-ig semmi nem volt, el sem tudtam képzelni hogy hogy lesz szülés ebből. Aztán 40+2re megváltozott a közérzetem, elég fura hangulatba kerültem, de aznap még vásárolgattam, főztem, dokinál is voltam. Aztán este beindultak a fájások 11körül, hajnal 3 óra 40 perckor még már a kezemben tartottam a kisfiam :). Fel a fejjel, egyszér csak beindul a dolog! :) Könnyű szülést kívánok neked! :)
2013. szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs semmi előjele, hogy kiszeretne jönni! Se egy jósló, se egy keményedés, semmi! Szépen ficánkol odabent, minden nap mondom neki, hogy mostmár kijöhetne :D 39hkm
2013. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szülésig normális. :)


Tudom, borzasztó a várakozás. Harmadik gyerekem 41+6-ra született, és állandóan kérdezgettek, hogy "na egyben vagyok-e?" Frászt kaptam ettől...


Kitartás, már nincs sok hátra!

2013. szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem tehetek mást minthogy nem várok, csak úgy létezem :D Nekem a dokim 41. betöltöttön indít, de remélem erre nem kerül sor!
2013. szept. 9. 10:23
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi előjele nem volt nálam sem a szülésnek. Sem keményedés, sem jósló, sem nyákdugó, semmi. Kimondottan élveztem az utolsó napokat is, nem készültem arra, hogy szülni fogok. Valahogy úgy voltam vele, hogy nem bánom, ha benn marad (persze azért kíváncsi voltam rá). Szülőszobán voltam egy órája, mikor először éreztem fájást. Érdekes, hogy ennek ellenére nem volt szükség rásegítésre, gyorsan megszületett a pici.
2013. szept. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
39+6-on folyt el a vìz este 9kor,de aznap semmit nem èreztem,semmi elôjel nem volt.mostam fôztem takarìtottam aznap.:-)1
2013. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

:D

Szerintem aki meg kérdezi hogy mit ajánlanak az emberek szülés beindítására akkor a válasznak mindig ennek kéne lenni: -főzés, mosás, takarítás :D

Már csak azért is mert mindig ezt látom, hogy a kismamák a "nagy" napon ezt csinálják :D

2013. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!