Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Travolta felesége 47 évesen...

Travolta felesége 47 évesen ikreket szül. Vállalnátok ennyi idősen?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 27. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Húúh.. Hát én asszem már nem. De nekik nem első gyerek, hanem 3. lesz az ikerpár. Meghalt egy 16 éves beteg fiúk, van egy 10 éves lányuk, és most jönnek az ikrek. Én inkább egy-lányos szülő maradnék ebben a korban, de ezek a sztárok jobb egészségnek örvendenek ennyi idősen is, mint mi 30 évesen.
2010. máj. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben azt mondanám, hogy nem, de neki annyi pénze van, hogy úgy már lehet, hogy igen.
2010. máj. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
én biztos hogy nem, akár sztár lennék akár nem. rossz lenen hogy 13 éves lesz a lányom, mire én 60.. megkérdeznék az oviban, hogy jaj de aranyos nagymamád van... ő nem a nagymamám az anyukám.. pfff szegény gyerek.
2010. máj. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt a gyereket (illetve gyerekeket) fel is kell(ene) nevelni...
2010. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4: Az embereknek nagyon eltérő életkilátásaik vannak.

Érdekesség: Magyarországon a statisztika szerint egy nemdohányzó diplomás életkilátása átlagosan 31 évvel több, mint egy 8 osztályt végzett dohányosé.

És ez még csak két tényező.

Az egyes emberek életstílusa is nagyon eltérő.

Nyilvánvaló, hogy aki rövid életre számíthat, korábban is válik meddővé, fiatalabb korban befejezi a termékeny életszakaszt, mint hosszúéletű társai.

2017. ápr. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!