Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor kiderült, hogy babát...

Amikor kiderült, hogy babát vártok, nektek is volt még menstruációs fájdalom? Mennyi ideig tart még ez az enyhe görcsölés? Hanyadik héttől kezdődik a hányinger? Most olyan 4,5 hetes lehetek

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 28. napon nemcsak görcs, de barnázás is volt, bőgtem is egy sort reggel.

Aztán másnapra elmúlt és nem is jött vissza többé.

Hányingerem szerencsére nem volt, össz. háromszor hánytam az egész terheség alatt.

Most 20 hónapos a fiam.

Gondtalan várandósságot és szép szülést kívánok!

(egyél nyugodtan 3*2 MagneB6 vitamint az első harmadban)

2011. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia Én ma kezdtem a 10.hetet, két napja van hányingerem és az is csak este.Mensis fájdalmam még mindig van, néha picit elmúlik majd újra előjön, nem erős , inkább tompa érzés. Nyúlnak a méhszalagok, rendeződnek bent a dolgok , tehát ez normális.
2011. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam kb a 8. hétig tartott a "megjön - érzés", akkor egy kis időre megszűnt, de a 13. héten újult erővel tért vissza, sokkal-sokkal durvábban, mint előtte. Kétségbe voltam esve, annyira feszült a hasam és főleg a derekam, le akart szakadni. Majd a 14. héttől egészen a szülésig szinte folyamatosan keményedtem is, hiába szedtem a magnéziumot marékszámra.

A Kisfiam pedig a 41. héten, burokrepesztéses indítás után volt csak hajlandó nekivágni a nagyvilágnak, a méhszájam végig totál zárt volt.

Sok sikert!

Egy 4 hónapos kisfiú büszke anyukája

2011. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és lemaradt, hogy a hányinger a 6. héttől egészen a szülés napjáig tartott, szülés után még hánytam hármat a régi szép időkre való tekintettel:-))
2011. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor szinte minden kismamának más-más a tünet. Egyébként még mindig nem érzek semmit, csak hogy sűrűn rám jön a sírás. :)
2011. aug. 14. 07:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 8 hetes vagyok. Azt hittem, hogy meg fog jönni, mert ugy görcsöltem, talán mint előtte sosem. Igaz én a 38-ik napon teszteltem csak. 30 naposak a ciklusaim egyébként. De végig azt hittem, hogy mensi lesz.
2011. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is jobban görcsölt a hasam mint máskor. Kisugárzott egészen a érdemig. De monst már inkább ilyen tompa fájdalmaim vannak. Na meg álmos vagyok. Végig tudnám aludni az egész napot:)
2011. aug. 14. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!