Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A fájdalom csillapítására ez...

A fájdalom csillapítására ez a-gáz-amit belélegezhet a várandós, ezt kérni kell a szülésznőtől? Mennyire hatásos? Lesz-e hányinger ettől?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
elvileg muszáj lenne adniuk, nekem könyörögnöm kellett érte!annyira nem hatásos,mert az agyad elkábitja,de a fájdalmat ugyanugy érzed!állitolag van hányinger utána,de nekem nem volt!kérj inkább epidurált!
2009. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem nem volt hányinger, ha van kórházatokban akkor lehet kérni-nekem szülinőm mondta de nem minden kórházban van.Igen nekem hatásos volt, de nem szabad elejétől fogva szívni, amíg tudod anéélkül szülj...csak olyan 7 cm nél kezd szívni, ha hamar kezded, végén semmit se fog hatni
2009. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
ui, sztem ez annál igaz h fájdalmat ugyanúgy érzi , aki hamar kezdte szívnni, én teljesen máshogy éltem meg fájdalmat.de igen szülinőddel tisztázd előtte h te akarsz, amúgy kitolási szakaszban nem lehet már szívni
2009. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szia. nekem mondta a szülésznő, hogy nyugodtan szívjak bele. már amikor kezdődtek az erősebb fájások, beleszippantottam, és épp csak a szám elé tudta tenni a férjem a tálat, hánytam is, mint egy kutya. később, mikor már nagyon fájt, újra próbáltam és dettó. 2ből 2szer okádtam, úgyhogy minden érzéstelenítés nélkül szültem, és ki lehetett bírni. sőt, örülök, hogy így éltem meg, és nem kábultan... mondjuk anélkül sem emlékszem mindenre. de erre jó, ha a férjed bent van, és mesél....
2009. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
na ez s érdekes, mert én gázoztam s égvilágon mindenre emlékszem mai napig, h én mit csináltam ők miről beszélgettek, pedig több mint két éve volt....
2009. febr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ha majd úgy adódik,kérni fogom.
2009. febr. 13. 15:15
 7/11 A kérdező kommentje:
Szió!Ez a hányásos szitu...Ettől tartok!Ezekszerint emberfüggő a hatása.Szomorú,hogy mégis rég piacra van dobva,amikor ennyire változó a kimenetele......
2009. febr. 13. 15:22
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Én is gázzal szültem, de nem hánytam, sőt nekem nagyon jó volt. Nem nyomja el a fájdalmat, csak tompítja. Ez olyan dolog, hogy van akinek jó, van akinek beválik másnak nem. Olyan, mint egy gyógyszer, van akinek használ van akinek nem. Nekem eszembe nem jutott volna epit kérni például. Sztem annak több negatív hatása lehet! Na de ez is egyénfüggő! Én hármat szültem gázzal. A végén kértem már csak, de a tolófájásknál már elveszik, de ott már nincs is rá szükség.
2009. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok. én vagyok a hányós. igen, mindenkinél másképp hat. pedig nem vagyok hányós, mondjuk elájulós sem, mégis majdhogynem a földről szedtek össze, miután felálltam mosdóra menni. belőlem ezt hozta ki a szülés. egy próbát megér. hátha könnyít.

jó babázást mindenkinek

2009. febr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
...de van olyan kórház amiben már nem is használják ezt a fajta fájdalomcsillapítást.
2009. febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!