Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kettős állampolgárként szülhet...

Kettős állampolgárként szülhetnék Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ha egyszer úgy adódik,hogy a babavárásra kerül a sor ,a picit Magyarországon szeretném megszülni.Lehetséges ez úgy ha nincs Magyarországon bejelentette lakcímem? Szerbiai vagyok,és amikor magyar vezeték és kereszt névvel bemegyek egy munkaközvetítőbe,egészségházba,rendőrségre...Szinte azonnal diszkrimináció ér a magyarságom miatt.. sok nőt is hallottam már ilyenről beszélni ,akik itthon szültek..teljesen máshogy(lekezelően és lenézően) viselkedtek velük a szülés alatt mint pl. szerb nőkkel..Én is éltem már át hasonló dolgot nőgyógyászaton.. Nem értettem pár szót amit a doki mondott ,erre ő teljesen fel volt háborodva és lehurrogott,hogy miért megyek oda ha nem tudok rendesen szerbül..
2017. okt. 12. 06:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

gondozással és szüléssel 300ezer...jah egy magyar állampolgár esetébe akinek van tb-je és a szülésnél csak a dokit fizeti ki,nem pedig a kórházi költséget.

Egy magándoki terhesgondozásra + egy magánkórházba a szülés... úgy kell kalkulálni,hogy 500tól fölfelé

2017. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!