Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szombathelyen igényelt valaki...

Szombathelyen igényelt valaki VIP szobát? Írnátok róla?

Figyelt kérdés
Második babánkat várjuk és a nagyobbik miatt (aki még nincs 2 éves) gondolkodunk rajta.Hogy működik az egész? Mennyibe kerül? A csecsemősök oda jönnek a babánál segíteni ha kell?
2017. okt. 13. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem szombathely, de gondolom máshol is így működik:

-az esetek 95%-ában azok kapják akiknek van fogadott orvosuk

-nem lehet előre lefoglalni, mikor mész szülni jelezheted hogy szeretnéd, és ha épp szabad, és nincs senki aki előtted megszül és igényli, vagy ha nincs fogadott dokid, és épp nem vajúdik olyan akinek van, akkor megkaphatod

-az ára 12-15ezer között mozog/éj

-a csecsemősök segítenek persze.

2017. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem volt fogadott dokim mégis a sikerült bejutni, gondolom szerencsém volt.

Nagyonnagyon szuper volt, újra így döntenek, nekem minden pénzt megert a nyugalom körülöttem

2017. okt. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második te a szombathelyibe voltál?
2017. okt. 14. 00:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen 3 hónapja
2017. okt. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Írnál róla kicsit többet? Mennyire igaz, hogy a csecsemősök ott nem segítenek semmiben? Az elsővel az osztályon voltam, most azért gondolkodunk rajta, mert akkor kisfiam és férjem is ott lehetnek
2017. okt. 14. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!