Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36. héten óriásiakat lengett...

36. héten óriásiakat lengett ki a ctg, a külsö méhszáj pedig nyitva van ráadásul megvan rövidülve a méhnyakam is. Az orvosom azt mondta hogy nagyon közel a szülés. Azóta ugye eltelt 3 hét és sehol semmi. A ctg megbízható?

Figyelt kérdés
néha olyanokat érzek a hüvelyemben mintha a baba kapargatna belülröl valamivel.ez miért lehat?sokat keményedik a pocim is.39 hetes vagyok.
2008. okt. 21. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.Mit értesz azon,hogy óriásikat lengett ki?Melyik grafikon,az alsó v. a felső.Az én papiromon a felső az a gyerek szívhangja,az alsó pedig a méhösszehúzódást mutatja.Nekem azt mondta a hölgy aki ott van,hogy sinus-os(tehát egyenletes) hullámnak kell lennie a méhösszehúzódúsos grafikonnak és akkor lesz szülés.40+5 napos pocis
2008. okt. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Helló ,még az is lehet hogy tulhordod nyitott méhszájjal,de arra is fel kell készülnöd (lehet )hogy gyors szülésed lesz ha ilyen lazák a kötőszöveteid.A ctg-n nem rugdosott éppen a baba ?mert akkor nem tud mérni rendesen a gép. Megbízható,ha valaki megnézte a papírodat és nem mondta hogy gáz van akkor nyugi. Jó szülést és egy kalappal!!
2008. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!